Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 14:38 Bu haber 3003 kez okundu
 
"3T'li söylem, yağmurda boğuldu"
Geçtiğimiz hafta içinde yağan yağmur sonrası Karacabey'de oluşan görüntüler Vatan Partisi Karacabey İlçe Örgütü Yönetimi Kurulu toplantısında değerlendirildi.
SİYASET Haberi

Geçtiğimiz hafta içinde yağan yağmur sonrası Karacabey'de oluşan görüntüler Vatan Partisi Karacabey İlçe Örgütü Yönetimi Kurulu toplantısında değerlendirildi. Toplantı sonrası Başkan Rıfat Narhın yazılı bir açıklama yaptı. Narhın ;vizyoner Belediyenin 3T'li söylemi yağmurda boğuldu. Planlama olmaksızın yapılan her şeyi yüzlerine, gözlerine bulaştırdılar" dedi.

   Narhın, yazılı açıklamasına şöyle devam etti; " İlçemiz Kamuculuktan uzak bir anlayışla yönetilmeye çalışılıyor. Durmaksızın paylaşılan görseller, durmaksızın borçlanmalar sürüyor. Vizyon, misyon adlı magazin söylemlerin içi boş, bomboş. Tarım arazilerini peşkeş çektiler. Karacabey'i oya oya önce çukura sonra çukurun üstüne çıkardılar. Venediğe dönme vizyonu mu var yoksa, Ak Partili Belediyenin? Ak Partili belediye kamuculuktan, Halkın birikimlerini betona gömmekten, gömerken rantçı zümreyi beslemekten doymadı. Öylesine planlamasız bir anlayış var ki, bir barajı yapmaya kalktılar. Etüt hak getire, bilim zaten yok. Suya karşı alerjileri var. İlk seçildiğinin daha ikinci günü suya zamla başlayan Ak Belediye, önce baraj şovunda bir rezillik yaşattı, şimdi Karacabey'i Venediğe çevirdi. Halkın birikimini bu denli savuran, Halkın birikimlerine bu denli vurdumduymaz olan belediyeler arasında herhalde Ak Belediye ilk 5'e girer. Herşeyi fotoğraflayan anlayıştan şunu beklerdik . Sokaklarını yağmur suyu basmış halde bol bol fotoğraflar. Altına da başlık olarak şunu atsaydılar; hem vizyoner hem misyoner olurlardı. "Karacabey'e denizi getirdik."          

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: "3T'li, söylem,, yağmurda, boğuldu",
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.