Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 10:44 Bu haber 6004 kez okundu
 
Adnan Menderes’in ‘Kış Çayı’ göz kamaştırdı
Karacabey Adnan Menderes Ortaokulu Okul Aile Birliği’nin düzenlemiş olduğu ‘Kış Çayı’ görülmeye değerdi.
YAŞAM Haberi
Adnan Menderes’in ‘Kış Çayı’ göz kamaştırdı

   Okul Aile Birliği Başkanı Ayşegül Meriç önderliğinde; Esra Hasa, Nisa Erol, Ebru Erdem, Yasemin Kondu, Mine İpçi, Sibel Gün üyeler ve okul idaresi katkılarıyla hazırlanan program tam not aldı.

   Geçtiğimiz Perşembe akşamı Terminal Köşk Düğün Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte konuklar salonu tıklım tıklım doldururken, AK Parti, CHP, İyi Parti Kadın Kolları ve Yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda öğretmen ve veli bir arada olmanın coşkusunu yaşadı.

   Programın açılış konuşmasını yapan Okul Aile Birliği Başkanı Ayşegül Meriç, “Bu tür etkinliklerimizin amacı öğrenci velilerinin öğretmenlerle kaynaşmayı sağlamak ve eğitime katkıda bulunmaktır. Adnan Menderes Ortaokulu’muz yeni bir eğitim yuvası olduğu için eksikliklerimiz de çok fazla. Okulumuzun daha iyi şartlarda kaliteli bir eğitim sunabilmesi için velilerimizden daha fazla destek bekliyoruz. İyi günde de kötü günde de her zaman el ele olmalıyız. Çünkü biz bir aileyiz. Bütünlük içinde el birliğiyle okulumuzun eksikliklerini tamamlamalıyız. Bu kapsamda Okul Aile Birliği olarak hem velilerimizin kaynaşması adına hem de okulumuza katkı sunmak adına böyle bir etkinlik düzenledik. Okulumuzun tüm eksiklikleri bitene kadar da elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Çayımıza destek vererek bizleri bu gece yalnız bırakmayan okul yöneticilerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve AK Parti, CHP, İyi Parti Kadın Kolları ve Yöneticilerine şükranlarımızı sunarız.  Ayrıca hazırladığımız yiyeceklerde ve yapılan çekilişteki hediyelerde katkılarını esirgemeyen önce öğrenci ve velilerimize, okul yöneticilerimize, ilçe esnafına teşekkür ederiz. Etkinlikten sağlanan gelir, öğrenci ve okul ihtiyaçları için karşılanacaktır” dedi.

   Renkli görüntülerin sahne olduğu ‘Kış Çayı’nda birlik ve beraberliğin en güzel hali gözler önüne serildi. Gönüllerince eğlenme olanağı bulan öğrenci, öğretmen ve veliler, unutulmaz bir gece yaşamanın mutluluğunu doyasıya çıkardı. Meriç başkanlığındaki Okul Aile Birliği’nin başarılı çalışmaları da takdir topladı. Müzik ziyafetiyle felekten bir gece yaşayan bayanların bir arada eğlenme şansı yakalamalarından memnun olan Okul Aile Birliği yöneticileri yapılan çekilişle de birbirinden güzel pek çok hediye dağıttı. Etkinlikten elde edilen gelirin okulun ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirileceğini belirten Başkan Meriç, okulları için benzeri faaliyetlere devam edeceklerini belirtti. Meriç son olarak, azimli ve özverili çalışmalarından dolayı okul aile birliği üyelerine de teşekkür etti.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Adnan, Menderes’in, ‘Kış, Çayı’, göz, kamaştırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.