Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 12:13
 
AKUT Spor Kulübü’nün 10. Yaş günü Kutlandı
AKUT Spor Kulübü 10. kuruluş yıldönümünü, 5. Etiler Festivalindeki ( EtilerFest) Sokak Oyunları etkinliği ile kutladı.
SPOR Haberi
AKUT Spor Kulübü’nün 10. Yaş günü Kutlandı

AKUT, İstanbul Etiler’deki Sanatçılar Parkı’nda Beşiktaş Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Hülya Çavuş Eğitim Vakfı (HÇEV) tarafından 21 ve 22 Eylül 2019’da düzenlenen EtilerFest’te, Sokak Oyunları etkinliği ile yer aldı.

 

Etkinlikte seksek, bezirganbaşı, yağ satarım bal satarım, lastik, yakar top, ip atlama gibi eski sokak oyunlarını her yaş grubundan festival katılımcıları ile birlikte oynayarak, sokak oyunları çocuklara tanıtılıp sevdirildi.
 

AKUT ailesi, festivalin son gününde yaş günü pastası kesti. Festivalde bir konuşma yapan AKUT Spor Kulübü Derneği Başkanı Nasuh Mahruki, spor kulübümüzün 10 yıl içinde kazandığı başarıları ve hedefleri anlatarak, sporcularımıza ve gönüllülerimize teşekkür etti. Festivalde AKUT Spor Kulübü 2. Başkanı Saydun Gökşin de eğlenceli ve dolu geçen festivalde, AKUT Spor Kulübü'nün iki gün boyunca yaptığı sokak oyunlarını özetleyen bir konuşma yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKUT, Spor, Kulübü’nün, 10., Yaş, günü, Kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.