Haber Detayı
19 Kasım 2020 - Perşembe 15:08 Bu haber 743 kez okundu
 
Albay Çekiç'ten Başkan Özkan'a iade-i ziyaret
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, görevine kısa süre önce başlayan ve ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdiği Işıklar Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanı Albay Mustafa Çekiç’i, iade-i ziyaret kapsamında makamında ağırladı. Karacabeyli Albay Çekiç ile Başkan Özkan, görüşmede Karacabey üzerine sohbet ederken, kentteki projeler de konuşuldu.
YAŞAM Haberi
Albay Çekiç'ten Başkan Özkan'a iade-i ziyaret

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, görevine kısa süre önce başlayan ve ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdiği Işıklar Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanı Albay Mustafa Çekiç’i, iade-i ziyaret kapsamında makamında ağırladı.

   Aslen Karacabeyli olan Albay Çekiç ile Başkan Özkan, görüşmede Karacabey üzerine sohbet ederken kentteki projeler de konuşuldu.

   Görüşmede Başkan Özkan, Karacabey'in her anlamda cazibe merkezi haline gelmesi için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini ifade ederek; longoz ormanları, ıhlamur ormanları, Eskiarağaç gibi pek çok doğal güzelliği bünyesinde barındıran Karacabey’i görmeye gelen ziyaretçi sayısının da her geçen gün daha da arttığına vurgu yaptı.

Turizm potansiyeline vurgu yapıldı

   Albay Çekiç de Karacabey’in özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği atılımlarla adından sıkça söz ettirdiğini ifade ederek, kentin doğal güzelliklerine ve turizm potansiyeline dikkat çekti.

   Ziyaret sonunda Başkan Özkan Albay Çekiç’e, Karacabey’in en önemli turizm lokasyonlarından biri olan longoz ormanlarında çekilmiş nilüfer çiçeği fotoğrafının bulunduğu tablo hediye etti.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Albay, Çekiç'ten, Başkan, Özkan'a, iade-i, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.