Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 12:18
 
Başkan Özkan'dan komşuya ziyaret
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan'la birlikte, komşu ilçe Mustafakemalpaşa'nın Belediye Başkanı Mehmet Kanar'ı ziyaret etti. Seçimlerin ardından göreve gelen Kanar'a görevinde başarılar dileyen Özkan, karşılıklı iş birliğinin bölge açısından önemine de vurgu yaptı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Özkan'dan komşuya ziyaret

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan'la birlikte, komşu ilçe Mustafakemalpaşa'nın Belediye Başkanı Mehmet Kanar'ı ziyaret etti. 
   31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve seçilen Mehmet Kanar'ı makamında ziyaret eden Başkan Özkan, kendisine başarılı çalışmalarının devamını dileyerek, Kanar'ı tebrik etti. Ziyarette Özkan, karşılıklı iş birliğinin bölge açısından önemine de vurgu yaptı.
Birbirine sımsıkı bağlı iki şehir
   Başkan Özkan burada yaptığı açıklamada, “Mustafakemalpaşa ve Karacabey sadece mesafe bakımından değil dostluk, ortak tarih gibi pek çok etkenle birbirine bağlı sımsıkı bağlı iki şehir. Bizler de komşu ilçemiz Mustafakemalpaşa'yı önemsiyor ve istişarelere önem veriyoruz. Bu anlamda, öncelikle değerli arkadaşım Mehmet Kanar'a 'hayırlı olsun' dileklerimi yineliyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Karacabey önemli bir gelişim gösteriyor
   Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar da komşu kent Karacabey'in Belediye Başkanı Özkan'ı misafir etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, karşılıklı iş birliğinin daha da geliştirilmesi yönünde her türlü çalışmaya hazır olduğunu ifade etti. Kanar ayrıca, Karacabey'in özellikle Başkan Özkan'ın göreve gelmesinden bu yana çok önemli bir gelişim yaşadığını ifade ederek, kendisine başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Başkan, Özkan'dan, komşuya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.