Haber Detayı
26 Ekim 2020 - Pazartesi 12:50 Bu haber 2625 kez okundu
 
Bülent Börekçilik Karacabey’de hizmete açıldı
Türkiye genelinde hem adından hem de tadından söz ettiren Bülent Börekçiliğin Karacabey şubesi hizmete açıldı.
GÜNDEM Haberi
Bülent Börekçilik Karacabey’de hizmete açıldı

   İpek Cömert ve Ayşe Kazkaldıran’ın işletmeciliklerini üstlendikleri Bülent Börekçiliğin Karacabey Şubesi, Sırabademler Mahallesi Ortaokul Caddesi No: 82’de okunan duaların ardından açılış kurdelesinin kesilmesiyle hizmete girdi.

   Açılış kurdelesini Karacabey Belediye Başkan Vekili Turgut Yozgat, CHP Karacabey İlçe Başkanı Gönül Avil, İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Fatih Karabatı, AK Parti Karacabey Belediye Meclis Üyesi Ahmet Şen, MHP Karacabey Belediye Meclis Üyesi Turgut Bahçeci ile birlikte kestiler. Açılışta konuşan Karacabey Belediye Başkan Vekili Turgut Yozgat, işletmenin Karacabey’e hayırlı olmasını dilerken, bu tür işletmelerin açılışından memnuniyet duyduklarını ifade etti.

  Bülent Böreğin Karacabey Şubesinin işletmecileri İpek Cömert ve Ayşe Kazkaldıran, “Açılışımıza gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Tanınan ve sevilen bir lezzeti Karacabeyli hemşerilerimizle buluşturuyoruz. Türkiye de tanınan Bülent Börekçiliğin Karacabey işletmesi olmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: Bülent, Börekçilik, Karacabey’de, hizmete, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.