Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 10:26 Bu haber 6693 kez okundu
 
BURSA ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÇOCUK ŞENLİĞİ
Bursa Ülkü Ocakları'nın organize ettiği Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği 18-19 Ocak 2020 tarihlerinde saat 10.00 ile 20.00 arasında Bursa Merinos Fuar alanında gerçekleştirilecek.
ÇOCUK Haberi
BURSA ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÇOCUK ŞENLİĞİ

Oyun parkları, Atölyeler, Sokak Oyunları ve Sahne gösterileri olmak üzere 4 ana kategorideki etkinliklerde, Mehteran Gösterileri, Kılıç Kalkan Gösterileri, Karagöz Hacivat ve Halk oyunları gibi daha birçok dalda yapılacak olan gösteri ve yarışmalara Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Cahit ÖZDEMİR " Çocukluk günlerinize çocuklarınızla dönmeniz, 2 günde olsa birlikte oyunlar oynamanız ve güzel anılar biriktirmeniz için “Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliğin”i organize ettik. Ve sizleri bekliyoruz..." diyerek tüm aileleri ve çocukları davette bulundu.
Ücretsiz Araç
   Çocuk Şenliğine gelmek isteyen vatandaşlarımız ücretsiz kaldırılacak araçlarımız için Karacabey Ülkü Ocakları'na gelerek veya Karacabey Ülkü Ocakları sosyal medya sayfalarından ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirler.
Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: BURSA, ÜLKÜ, OCAKLARINDAN, ÇOCUK, ŞENLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.