Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 11:54
 
BUÜ’de yeni dönemin ilk dersini İbrahim Kalın verecek
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Büyükelçi İbrahim Kalın, Bursa Uludağ Üniversitesi’nin 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Töreni’ne katılacak. Kalın, ayrıca öğrencilere yeni dönemin ilk dersini de verecek.
EĞİTİM Haberi
BUÜ’de yeni dönemin ilk dersini İbrahim Kalın verecek

Bursa Uludağ Üniversitesi, 30 Eylül Pazartesi günü düzenleyeceği 2019-2020 Eğitim-Öğretim Dönemi Açılış Töreni’nde çok önemli bir ismi ağırlayacak. Törene Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Büyükelçi İbrahim Kalın konuşmacı olarak katılacak. Akademik alanda yürüttüğü çok sayıda çalışması olan İbrahim Kalın, öğrencilerin de hazır bulunacağı törende yeni dönemin ilk dersini verecek.

   BUÜ 2019-2020 Eğitim-Öğretim Dönemi Açılış Töreni, 30 Eylül 2019 Pazartesi günü Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Üniversite yönetimi, akademisyenler, idari personel ve öğrencilerin katılacağı törenin öncesinde saat: 09.30’da Görükle Yerleşkesi’ndeki Atatürk Anıtı’na çelenk konulacak. Tören alanında yapılacak saygı duruşu ve okunacak İstiklal Marşı’nın ardından etkinliğin düzenleneceği Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür Merkezi’ne geçilecek.

   BUÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz’un açılış konuşmasını yapacağı programda daha sonra Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın dönemin ilk dersini verecek.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: BUÜ’de, yeni, dönemin, ilk, dersini, İbrahim, Kalın, verecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.