Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 12:28 Bu haber 20095 kez okundu
 
CHP’de Neşe Göndük’e güven oyu
CHP Karacabey Kadın Kolu Olağan Kongresi 6 Şubat 2020 Perşembe günü, CHP İlçe Karacabey İlçe Başkanlığı binasında yapıldı.
SİYASET Haberi
CHP’de Neşe Göndük’e güven oyu

    Geçmiş dönem başkanı Neşe Göndük tekrar başkanlığa seçildi. 

   Neşe Göndük, açıklamasında; "Önümüzdeki süreçte parti örgütümüzün tüm kademeleriyle birlikte uyumlu ve üreten bir biçimde partimizin Karacabey'de ve tüm Türkiye'de iktidar olması için tüm gücümle, korkmadan, yılmadan üstlendiğim görevin ve de sorumluluğun bilincindeyim. Sayın ilçe başkanımızın da kadın olmasını avantaj olarak görmekteyim. Bundan böyle birbirimizi anlayarak partimize daha fazla nasıl yararlı olabiliriz ona kafa yoracağız. Cumhuriyet Halk Partisi kadınları olarak iktidara yürümenin çalışmalarını yarından tezi yok başlatacağız. Çünkü o ruh hepimizi sarmış durumda. Gün partimize, ülkemize, çocuklarımıza, halkımıza karşı sorumluluk üstlenme günüdür. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan, bütünleştirici bir yapıyla ve herkesi kucaklayarak, üslubumuzu koruyarak sahalarda yer alacağız. Birlik içinde el ele Cumhuriyet Halk Partisini el ele iktidara taşıyacağız. Sosyal Demokrasi bastığım zemin, Mustafa Kemal Atatürk baktığım yön olacaktır." dedi.


   Neşe Göndük başkanlığında yenilen CHP İlçe Kadın Kolları yönetimi şu şekilde oluştu: Nalan Aka, Cemile Barutçular, Aysel Bulanık, Filiz Çolak, Leman Küçük, Fakiye Şimşek, Perihan Telli, Mualla Tuğ, Sibel Ulutürk, Kadriye Vural.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: CHP’de, Neşe, Göndük’e, güven, oyu,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.