Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 15:07 Bu haber 6156 kez okundu
 
GAME WORLD E-SPOR Oyun Salonu açıldı
GAME WORLD E-SPOR Tavşanlı Mahallesi Halil Kurt Sokak No:18/A adresinde yapılan görkemli açılış töreni ile hizmete açıldı.
GÜNDEM Haberi
GAME WORLD E-SPOR Oyun Salonu açıldı

GAME WORLD E-SPOR, okunan duaların ardından açılış kurdelesinin kesilmesiyle hizmete girdi. Açılış kurdelesini Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ve AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Erdem İşcan ile birlikte kestiler. Açılışta konuşan Belediye Başkanı Ali Özkan, işletmenin Karacabey’e hayırlı olmasını dilerken, bu tür işletmelerin açılışından memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Açılışa katılan herkese teşekkür eden işletme sahibi Ramazan Ceyran, "Rahat ve konforlu bir oyun salonu hizmete sunuyoruz. Temiz ve nezih bir ortamda gençlerimizin ve oyun tutkunlarının gönüllerince oyun oynayarak vakit geçirebileceği bir salon tasarladık ve açılışını yapıyoruz. GAME WORLD E-SPOR salonumuzda fiyatlarımızı gayet uygun tuttuk. Salonumuzda yiyecek ve içecek servisimizde bulunmakta. 35 adet son nesil bilgisayarımızla Karacabeyli bütün oyun severleri harika vakit geçirebileceği oyun salonumuza davet ediyorum." ifadelerini kullandı.

Açılıştan sonra açılışa gelenlere pilav ve ayran ikram edildi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: GAME, WORLD, E-SPOR, Oyun, Salonu, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.