Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 17:14 Bu haber 7749 kez okundu
 
Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu’ndan Protokol Ziyaretleri
Karacabey’de geçtiğimiz günlerde kurularak faaliyetlerine başlayan Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu, protokol ziyaretlerinde bulundu.
SPOR Haberi
Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu’ndan Protokol Ziyaretleri

  

Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu, Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Cumhuriyet Başsavcısı Serdar Günay, Karacabey İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Murat Uyanık ve Karacabey İlçe Emniyet Müdürü Sakıp Yalta'yı makamında ziyaret etti.

   Genç Fenerbahçeliler Taraftar Grubu Başkanı Cem Eren, kendilerini kabulü dolayısıyla protokol üyelerine teşekkür ederek, derneğinin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

   Sadece maç izleme ve futbolla sınırlanmış bir oluşum olmayacaklarını belirten Genç Fenerbahçeliler Başkanı Cem Eren, "Sosyal sorumluluk projeleriyle, yardım kampanyalarıyla, tarihi ve kültür gezileriyle, spora ve sağlıklı yaşama teşvik edeceğimiz faaliyet ve turnuvalarla, tüm herkese örnek olan aynı zaman da bütün renklere saygıyla bakan bir taraftar topluluğu olacağız. GFB münferitleriyle, alt gruplarıyla, ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm temsilcilikleriyle, Avrupa'da ve dünyada olan her oluşumuyla birlikte ayrılmaz bir bütündür. Genç Fenerbahçe'yi Genç Fenerbahçe yapan tüm oluşumlarımıza teşekkür eder, birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber Fenerbahçe'mize destek olmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isterim" ifadesini kullandı.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: Genç, Fenerbahçeliler, Taraftar, Grubu’ndan, Protokol, Ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.