Haber Detayı
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 14:46
 
Hepsiburada’dan ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı
Hepsiburada bu kapsamda, İstanbul Valiliği'nin belirlediği ihtiyaç sahipleri için, 13 bin Ramazan Dayanışma Paketi tedarik ediyor ve İstanbul ili içinde ulaştırıyor.
YAŞAM Haberi
Hepsiburada’dan ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı

Her gün milyonlarca ürünü müşterilerine ulaştıran Türkiye’nin Hepsiburada’sı, tüm dünyanın ve Türkiye’nin içinden geçtiği bu zorlu günlerde, İstanbul Valiliği ile birlikte, maddi durumu iyi olmayan ihtiyaç sahipleri için desteğe devam ediyor. Hepsiburada, İstanbul Valiliği’nin İstanbul Vefa Sosyal Destek çalışmaları kapsamında yer alan, Vefa Gıda Kolileri yardım hareketine destek oluyor. Hepsiburada, İstanbul Valiliği'nin belirlediği ihtiyaç sahiplerine, 13 bin Ramazan Dayanışma Paketi tedarik ediyor ve İstanbul ili içinde sahiplerine ulaşmasını sağlıyor.

   İstanbul Valiliği tarafından belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaşan paketlerin içinde, sıvı yağ, un, şeker, çay, makarna, arpa şehriye, pirinç, mercimek, nohut, bulgur, tuz, salça, zeytin gibi ramazan sofralarının aranan ürünleri yer alıyor. Ayrıca, paketlerde İstanbul Valiliği tarafından tedarik edilen koruyucu maske de bulunuyor.

   Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ “Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak milli dayanışmayı ve yardımlaşmayı her şeyin önüne koyuyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu süreçte devletimizin önderliğinde ihtiyaç sahibi ailelere ulaşabildiğimiz için mutluyuz. Hepsiburada ailesi olarak, ihtiyaçlara bir nebze katkı sağlamak için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Ramazan ayının bereketini ailelere ulaştırmaya, hep birlikte, yardımlaşma ve dayanışma seferberliğine devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Hepsiburada’dan, ihtiyaç, sahiplerine, gıda, yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.