Haber Detayı
07 Ekim 2020 - Çarşamba 14:00 Bu haber 448 kez okundu
 
İHH Temsilciliği’nden protokol ziyaretleri
İHH İnsani Yardım Vakfı Karacabey Temsilciliği, ilçenin yeni Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’nun yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. İHH İlçe Temsilciliği ayrıca, Müftülüğü de ziyaret ederek, diyanet görevlilerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı kutladı.
GÜNDEM Haberi
İHH Temsilciliği’nden protokol ziyaretleri

  İHH Karacabey Temsilcisi Hüseyin Kahraman, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “İHH Karacabey Temsilciliği olarak ilçemizin yeni Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’nu makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledik. Kendisine faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirmelerde bulunduk. Özellikle pandemi başladığından bugüne Karacabey’de yapmış olduğumuz çalışmalar ve Vefa Çalışma Grubu ile alakalı bilgiler sunduk. Bu hususta ilçemizde kurulan bir birim olan İlçe İçi Yardım Birimi çalışmaları hakkında da kaymakamımıza bilgiler aktardık.

   Daha sonra Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin Dingin’i de makamında ziyaret ederek yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledik ve Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak projemiz olan ‘Her sınıfın bir yetim kardeşi var’ projesi hakkında fikir alışverişi yaptık.

   Son olarak da İlçe Müftümüz Naci Yalçınkaya’nın konuğu olduk ve Müftümüzün şahsında tüm diyanet görevlilerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı tebrik ettik.”

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: İHH, Temsilciliği’nden, protokol, ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.