Haber Detayı
05 Mart 2020 - Perşembe 09:33
 
İşcan’dan kongreye davet
“Türkiye için inandığın yolda yürü” sloganıyla 7. Olağan Kongre sürecini başlatan AK Parti'de Karacabey İlçe Kongresi 7 Mart 2020 Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.
SİYASET Haberi
İşcan’dan kongreye davet

   Kongreye tek aday girecek olan mevcut Başkan Ertem İşcan, AK Parti Karacabey 7. Olağan Kongresi'ne tüm ilçe halkının, üyelerinin ve delegelerin davetli olduğunu duyurdu. İşcan ayrıca, kongrede 421 delegenin oy kullanacağı kaydetti.

   Yayınladığı basın açıklamasına İdlib Şehitlerini anarak başlayan İşcan; “Türkiye'nin milli güvenliğini sağlamak, Suriye'de insani bölge oluşturarak göç dalgalarını önlemek ve aynı zamanda ülkemizin bütünlüğüne kastetmiş terör örgütlerine geçit vermemek için İdlib'de görevli kahraman askerlerimize yönelik hain saldırılar milletimizi derinden üzmüştür. Bu saldırıda şehit düşen kahraman askerlerimiz başta olmak üzere tüm Şehitlerimize Allah'tan rahmet, milletimize en kalbi duygularımla başsağlığı diliyorum. Yaralı askerlerimize Yüce Rabbim'den şifa diliyorum. Bahar Kalkanı Operasyonuyla yedi düvele karşı mücadele eden Kahraman Ordumuza ve güvenlik güçlerimize de muvaffakiyetler diliyorum. Rabbim kahramanlarımızın ayağına taş değdirmesin inşallah.
   Genel Merkezi'mizden açıklanan takvime göre 7. Olağan Kongremizi de 7 Mart 2020 Cumartesi günü saat 15.00'de Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştireceğiz.
    'Türkiye için inandığın yolda yürü' diyerek Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlatılan 7. Olağan Kongre sürecinde ilçemizin kongresini de birlik, beraberlik, kardeşlik ve AK Partimize yakışır bir şekilde yapacağız. 


   Kuruluşumuzdan bugüne, inandığımız değerleri korumak için çıktığımız kutlu yürüyüşte, milletimizin gösterdiği istikameti kendimize yol bildik. Siyasetimizin merkezinden insan, sevdamızdan Türkiye eksik olmadı. Bu uğurda milletimizle omuz omuza yeni mücadelelere atılmaya ilk günkü aşkla bir kez daha hazırız. Türkiye için içeride ve dışarıda verdiğimiz mücadeleleri sürdürerek, inandığımız yolda yürüyeceğiz. Çünkü biz 17 yıldan beri inandığımız yolda yürüyoruz. Bu davaya gönül veren insanlar olarak, ekip arkadaşlarımızla birlikte ilçemize yönelik çalışmalarımıza kaldığımız yerden hız kesmeden devam edeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. İlk günkü aşkla, ilk günkü azimle, ilk günkü kararlılıkla, tevazuyla, samimiyetle, gayretle doğru bildiğimiz inandığımız yolda yolumuza devam edeceğiz. AK Parti ile her alanda kalkınan ve gelişen Karacabey'imiz hizmet yağmurundan hakkını almaya devam edecektir.  Bir taraftan hükümetimiz, bir taraftan Büyükşehir Belediyemiz ve diğer taraftan da İlçe Belediyemiz ile birlik ve beraberlik içinde için planlanan projelerimiz, yatırımlarımız ile ilçemiz her yönden ilerlemesini ve büyümesini sürdürecektir. Bizler Karacabey sevdalısıyız. Tüm derdimiz ilçemize en güzel şekilde hizmet etmektir. Bu çerçevede Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız, Meclis Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve tüm teşkilâtımızla tam bir uyum ve koordinasyon içinde çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik gücümüzle Karacabey AK Parti İlçe Teşkilatı olarak Türkiye için, Karacabey'imiz için kenetlenerek inandığımız yolda yürümeye, halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. 
    Kongreler yenilenmektir, tazelenmektir, gücümüze güç katmaktır. AK Parti kongreleri her zaman; çok güçlü ve geniş katılımlı olmuştur. Partimize halkımızın teveccühü ve güveni artarak devam etmektedir.  Birlik ve beraberlik içinde gerçekleştireceğimiz kongremize geniş ve yoğun bir katılım beklemekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, değerli delegelerimizi, tüm gönül dostlarımızı ve kıymetli ilçe halkımızı 7 Mart 2020 Cumartesi günü saat 15.00'de Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştireceğimiz kongremize davet ediyor, saygılar sunuyorum.”

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: İşcan’dan, kongreye, davet,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.