Haber Detayı
28 Ekim 2020 - Çarşamba 11:53 Bu haber 652 kez okundu
 
İYİ Gençlik'ten Cumhuriyet Bayramı mesajı
29 Ekim Cumhuriyetin 97. Yıl Dönümü münasebetiyle İYİ Parti Karacabey Gençlik Kolları Başkanı Caner Karamer, bir kutlama mesajı yayınladı.
GÜNDEM Haberi
İYİ Gençlik'ten Cumhuriyet Bayramı mesajı

29 Ekim Cumhuriyetin 97. Yıl Dönümü münasebetiyle İYİ Parti Karacabey Gençlik Kolları Başkanı Caner Karamer, bir kutlama mesajı yayınladı.

   Karamer, mesajında şu ifadelere yer verdi;

   "Ulus olarak, büyük bir zafere ulaştığımız Kurtuluş Savaşımızla, güçlü bir devlete ve Cumhuriyet yönetimi ile taçlandırılışımızın 97.yılına ulaşmış bulunuyoruz.

   Bu sebeple, bu çok önemli ve anlamlı günde, herkesin bayramını içtenlikle kutluyorum.

   Bağımsız ve müstakil yaşama arzusu ile elde edilen bu büyük zaferi sürekli hale getirmek isteyen ve hedefleri en baştan tam bağımsızlık ve de muasır medeniyetler seviyesini aşmak olarak belirleyen Mustafa Kemal Atatürk, bu hedeflere ancak ve ancak cumhuriyet ve demokrasi ile varılabileceğini görmüştür.

   Bu nedenle de, büyük bir imparatorluktan Cumhuriyet’e giden yolu, çok iyi bilmek, anlamak ve her zaman hafızamızda canlı tutmak gerekiyor.

   Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün rehberliğinde ve önderliğinde büyük Türk Milleti’nin, kanı, canı ve büyük emekleriyle kurulan Türkiye Cumhuriyetinin, tüm varlık ve değerleriyle sonsuza kadar yaşatılması, her vatandaşımızın vazgeçilmez ortak sorumluluğu olmalıdır.

   Yolumuz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal savaşı kahramanlarımızın kurduğu Cumhuriyeti, sonsuza kadar yaşatmak, cumhuriyetimizin kazanımlarını korumak ve geliştirmektir.

   29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun…"

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: İYİ, Gençlik'ten, Cumhuriyet, Bayramı, mesajı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.