Haber Detayı
20 Ağustos 2020 - Perşembe 12:01 Bu haber 909 kez okundu
 
İYİ Parti’de Selçuk Türkoğlu dönemi
İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı’nın merakla beklenen kongresi, geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirildi. Kongrede başkanlık için Yüksel Yılmaz ve Selçuk Türkoğlu yarıştı. Türkoğlu sarı, Yılmaz mavi listeyle delegenin karşısına çıktı. Kullanılan 587 oydan 348’ini alan Selçuk Türkoğlu, İYİ Parti’nin yeni İl Başkanı oldu.
SİYASET Haberi
İYİ Parti’de Selçuk Türkoğlu dönemi

   İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı’nın 2. Olağan Kongresi, koronavirüs tedbirleri kapsamında İbrahim Yazıcı Stadyumu’nda yapıldı. Kongrede Fatih Karabatı başkanlığındaki İYİ Parti Karacabey İlçe yönetimi de tam kadro yer aldı. Mevcut İl Başkanı Dr. Yahya Bahadır’ın aday olmadığı kongrede kullanılan 587 oyun 348’ini alan Selçuk Türkoğlu, seçimi kazanan isim oldu.

   Konuşmasında kendisine destek veren vermeyen tüm delegelere teşekkür eden İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, “Şundan emin olunuz ki hiçbir şey Yüksel Başkan ve değerli dava arkadaşlarımızdan önemli değildir. Mazbata almaya gittiğimizde meşaleleri yakacağız. Bursa’da haksızlığa uğrayanların çözüm kapısı olacağız. Daha çok çırpınacağız. Herkese çok teşekkür ediyorum.
   İYİ Parti Bursa İl Başkanı olarak, bundan böyle her kesimden mağdurun yanında olacağım. İYİ Parti’yi tüm Bursa genelinde anlatmak, partimizin Türk demokrasisinin oksijen çadırı olduğunu vurgulamak, vatandaşın kendini güvende hissetmesini sağlamak için canla başla çalışacağım. Yorulmak yok! Bursa’yı ev ev arşınlayacağız. Kimseyi ötelemeden, yüzümüzden tebessümü eksiltmeden çalışacağız. Aziz Türk milletinin bize verdiği muhalefet görevini daha etkin bir şekilde yerine getireceğiz. Türkiye’de döviz, altın ve İYİ Parti’nin yükselişi önlenemiyor. Hepinize saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: İYİ, Parti’de, Selçuk, Türkoğlu, dönemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.