Haber Detayı
27 Aralık 2019 - Cuma 09:07
 
İYİ Parti Karacabey’de kongre heyecanı
İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı'nda delege seçimleri, 19 Ocak 2020 Pazar günü saat 10:00 – 18:00 saatleri arasında ilçe başkanlığı binasında (Tabaklar Mah. 87. Nu:4 Kat:2 ) gerçekleştirilecek.
SİYASET Haberi
İYİ Parti Karacabey’de kongre heyecanı

    Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Erdem Uğur, şu ifadeleri kullandı;

   Karacabey'e bağlı 85 mahalleyi temsil edecek 400 delege seçilecektir.  Karacabey'de Partimize kayıtlı her üyemiz, özgür iradesini kullanarak, delege olabilmek için müracaat edebilecektir.
   Karacabey halkında, İYİ Partiye karşı büyük bir teveccüh vardır. Bu teveccüh her geçen gün artmakta ve bizleri memnun etmektedir. Partimize gönül veren ve destekleyen halkımız gücümüze güç katmaktadır. Daha güçlü ve katılımcı olunması maksadıyla her mahalleyi temsil edecek delege seçimleri, İYİ Parti Tüzüğü gereğince yapılacaktır. Delege seçimlerinde hukuk, özgür irade ve demokrasi ön planda olacaktır. Delege seçimleri neticesinde, İYİ Parti Karacabey'de kurumsal kimliğini daha da güçlendirecektir.
   Delege seçimlerinin demokrasi şöleni halinde geçeceğine inanıyorum. Tüm üyelerimizi yapılacak olan delege seçimlerine özgürce oy kullanmaya davet ediyorum."

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: İYİ, Parti, Karacabey’de, kongre, heyecanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.