Haber Detayı
04 Şubat 2020 - Salı 10:36
 
İYİ Parti Karacabey'de kongre heyecanı
İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı 2. Olağan Kongresini 23 Şubat Pazar günü Şükran Yemişçioğlu Kongre ve Toplantı salonunda gerçekleştirecek.
SİYASET Haberi
İYİ Parti Karacabey'de kongre heyecanı

   Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Erdem Uğur, şu ifadelere yer verdi;

   "İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanlığı 2'nci Olağan Kongresi 23 Şubat 2020 Pazar günü saat 15:00’da Şükran Yemişçioğlu Kongre ve Toplantı salonunda icra edilecektir.

   Delege seçimlerinde olduğu gibi, yapılacak olan Kongrenin de Demokrasi Şöleni şeklinde geçmesi için elimizden gelen gayret gösterilecektir. Bölünmelere ve ayrışmalara kesinlikle müsaade edilmeyecektir. Gün birlik olma zamanıdır.

   19 Ocak 2020 tarihinde yapılan delege seçimleri neticesinde Karacabey teşkilatımızı temsil edecek olan 400 delege seçilmiştir. 400 delegenin kararı ile İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu belirlenecektir. Yeni yönetim ile Karacabey İlçe Teşkilatı daha da güçlenecektir.

   23 Şubat 2020 Pazar günü tüm Karacabey halkımızı, çok kıymetli Basın Mensuplarını, Muhtarlarımızı, Sivil Toplum Kuruluşlarını, Siyasi Parti Yönetimlerini, değerli üyelerimizi ve seçilmiş delegelerimizi kongremize davet ediyorum. Yapılacak olan kongrenin Karacabey halkımıza ve teşkilatımıza hayırlı olmasını diliyorum."

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: İYİ, Parti, Karacabey'de, kongre, heyecanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.