Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 15:34 Bu haber 12194 kez okundu
 
Karacabey’de en çok kilo veren altınla ödüllendirildi
Karacabey Belediyesi tarafından bir ay önce başlatılan ‘Başkanımla Yürüyorum’ etkinliği 30 gün boyunca Esentepe Çamlık Mesire Alanında vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Bir ayın ardından 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş gününde sonuçlandırılan faaliyette başarılı bir spor yaparak en çok kilo veren üç kişiye Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından hediye takdim edildi.
GÜNDEM Haberi
Karacabey’de en çok kilo veren altınla ödüllendirildi

   Günde 10 bin adım hedefiyle Belediye Spor Antrenörü eşliğinde haftanın üç günü gerçekleştirilen Başkanımla yürüyorum etkinliğine, Belediye Başkanı Ali Özkan’da sık sık katılarak vatandaşlarla spor yapmaya teşvik etmek için hazır bulundu.

   Etkinlik kapsamında yürüyüşlerin başladığı gün tüm katılımcıların kilosu ölçülürken, bir ayın ardından yeninden tartı ile ölçüm yapılarak katılımcıların ne kadar kilo verdikleri hesaplanarak en çok kilo veren 3 kişiye hediye verildi. Yürüyüşte Zübeyde Ergüneş 6 kilo vererek 1’nci, Emine Ergüneş 5 kilo vererek 2’nci, Ferhat Memiş 4 kilo vererek 3’ncü oldu.

  Önceki gün Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan makamında ağırladığı başarılı vatandaşları çeyr

ek altınla ödüllendirdi.

  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “ Kadın meclis üyelerimizin talebi üzerine Çamlık Mesire Alanı’nda gerçekleştirdiğimiz Başkanımla Yürüyorum etkinliğimizi 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü kapsamında sonuçlandırdık. En çok kilo veren ilk 3 vatandaşımıza hediyelerini takdim ettik. Kendilerine bundan sonraki yaşamlarında sağlıklı bir hayat için sporu bırakmamalarını tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: Karacabey’de, en, çok, kilo, veren, altınla, ödüllendirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.