Haber Detayı
31 Ocak 2020 - Cuma 14:07
 
Karacabey’de üşümeye son!
Karacabey’de 25 senedir hizmet veren Erkan Oto Elektrik LPG, ısınma problemi yaşayan araçlarda torpido sökmeden kalorifer petek temizliği yapmaya başladı.
GÜNDEM Haberi
Karacabey’de üşümeye son!

Karacabey’de torpido sökmeden kalorifer temizliği yaptıklarını ve verdikleri bu hizmetle Karacabey’de tek olduklarını söyleyen Erkan Oto Elektrik LPG’nin sahibi Rahmi Erkan, “Karacabey’de ısınma problemi yaşayan araçların torpidosunu sökmeden kalorifer petek temizliğini yapıyoruz. Yaptığımız bu işlemle aracın orjinalliğini de koruyoruz. Yaklaşık 1 aydır başladığımız bu hizmet ile onlarca aracın ısınma problemini çözdük ve çözmeye de devam ediyoruz. Araçlarından ısınma sorunu yaşayan vatandaşlarımızı Karacabey Sanayi Sitesi’ndeki dükkanımıza gelerek veya 0 541 875 18 65 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirler” şeklinde konuştu.

Yaptıkları işlerde kaliteden ödün vermediklerini söyleyen firma sahibi Rahmi Erkan ve oğlu Sami Can Erkan, “LPG tamir, onarım ve bakım, oto elektrik hizmetleri de vermekteyiz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik. Yıllardır Karacabeylilerin hizmetinde olan firmamız, bu bilinçle hareket ederek önce müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Aracınızın en küçük elektrik sorunu için bize gelebilir ve gönül rahatlığıyla yolunuza devam edebilirsiniz. Oto elektrikte A’dan Z’ye her şeyi firmamızda bulabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı oto alarm ve akü çeşitleriyle hizmetinizdeyiz. Tecrübe, teknoloji, garanti ve uygun fiyat anlayışıyla güvenilir hizmet için bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: Karacabey’de, üşümeye, son!,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.