Haber Detayı
07 Şubat 2020 - Cuma 12:53 Bu haber 10590 kez okundu
 
Karacabey'de yeni çocuk sahibi olan ailelere destek
Karacabey Belediyesi, yeni çocuk sahibi olan ailelerin de yanında yer almaya devam ediyor. Belediye tarafından görevlendirilen kadın meclis üyeleri, yeni doğum yapan annelere tek tek uğrayıp tebrik ederken, yeni doğan bebekler için hazırlanmış hediye paketlerini takdim ediyor.
GÜNDEM Haberi
Karacabey'de yeni çocuk sahibi olan ailelere destek

‘İnsan odaklı’ çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Karacabey Belediyesi, ilçede yeni çocuk sahibi olan aileleri ziyaret etmeye devam ediyor. Kadın meclis üyelerince gerçekleştirilen ziyaretlerde hem belediye adına ailelere hediye veriliyor hem de sohbet edilerek talep ve öneriler dinleniyor.

   Karacabey Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği uygulamalar çerçevesinde düğün ve cemiyetlerin yanı sıra yeni doğum yapan annelerin de yanında yer almaya devam ediyor. Belediye tarafından görevlendirilen kadın meclis üyeleri, yeni çocuk sahibi olan ailelere tek tek uğrayıp tebrik ederken, yeni doğan bebekler için hazırlanmış hediye paketlerini de takdim ediyor.

Halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz

   Halkın uygulamadan oldukça memnun olduğunu belirten Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, uygulamanın tüm ailelere gerçekleştirildiğini söyledi.

   Özkan; doğum, düğün ve defin olmak üzere adlandırdıkları 3D vizyonu ile düğün ve cemiyetlerde mutluluklara, cenazelerde de üzüntülere ortak olmaya çalıştıklarını ifade ederek, “Bu anlayışla gerçekleştirdiğimiz uygulamamız ile bebek mutluluğunu yaşayan ailelerimizin neşesine ve heyecanına ortak oluyoruz. Vatandaşlarımız bu uygulamamızı oldukça olumlu karşılıyor. Karacabey Belediyesi olarak ilçe halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Karacabey'de, yeni, çocuk, sahibi, olan, ailelere, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.