Haber Detayı
16 Kasım 2020 - Pazartesi 12:54 Bu haber 360 kez okundu
 
Karacabey'in turizm değerleri için birlikte çalışma vurgusu
Bursa Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 2. Bölge Müdürü olarak atanan Adil Şencan ile bir araya gelen Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan; ilçenin doğal güzelliklerini korumak, tanıtmak ve turizme kazandırmak noktasında iş birliği içerisinde hareket etmenin önemine değinerek, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.
TURİZM Haberi
Karacabey'in turizm değerleri için birlikte çalışma vurgusu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, önceki gün makamında Bursa Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 2. Bölge Müdürü olarak atanan Adil Şencan ile bir araya geldi.

   Gerçekleşen görüşmede, iki kurum arasında bu zamana dek olduğu gibi bundan sonra da birlikte çalışmanın önemine vurgu yapıldı. Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ile DKMP Bursa Şube Müdürü Ekrem Terzioğlu da yer aldı.

Güzel çalışmalar yapıldı

   Başkan Özkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ile bu zamana kadar pek çok alanda birlikte güzel çalışmalar yaptık. Bu çalışmalarımız, ilçemizin doğal güzelliklerini korumak, tanıtmak ve turizme kazandırmak noktasında önemli bir etken oluyor. Bu yönden, iki kurum arasında bu zamana kadar olan iş birliğinin bundan sonra da artarak devam etmesi hem doğa hem turizm hem de yerel kalkınma açısından son derece önemli” dedi.

   Ziyaret sonrası Başkan Özkan, 2. Bölge Müdürü Adil Şencan’a Karacabey Harasında çekilmiş bir fotoğraf hediye etti.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Karacabey'in, turizm, değerleri, için, birlikte, çalışma, vurgusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.