Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 11:15 Bu haber 3792 kez okundu
 
Karacabey Kitap Günlerine ilgi yoğun
Karacabey Belediyesi’nin katkılarıyla Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi içerisinde kitapseverlerle buluşan ‘Karacabey Kitap Günleri’, özellikle öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı. Belediye Başkanı Ali Özkan da etkinliği ziyaret ederek yazarlarla sohbet etti, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
GÜNDEM Haberi
Karacabey Kitap Günlerine ilgi yoğun

Karacabey Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi içerisinde ziyaretçilerine kapılarını açan ‘Karacabey Kitap Günleri’ tüm hızıyla devam ediyor.

   İndirimli çocuk kitapları ve yetişkinlere özel kitapların sergilendiği, 20’den fazla yazarın da Karacabeylilerle buluştuğu etkinlik, ilçede yoğun ilgi gördü.

   Belediye Başkanı Ali Özkan da etkinliğe yaptığı ziyarette, öğrencilerle sohbet ederek hangi tür kitapları sevdiklerini sordu. Etkinliğe gelen yazarlarla da sohbet eden Özkan, bu tarz etkinliklerin ilgi ve alaka gösterildikçe daha kıymetli hale geldiğini belirterek, tüm vatandaşları etkinliğe davet etti.

   Kültürel faaliyetlere ilginin yoğun olmasından duyduğu mutluluğu da ifade eden Özkan, kitap günlerinin hafta sonuna dek Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi içerisinde ziyaret edilebileceğini kaydetti.

Karacabey Belediyesi’nden miniklere kitap hediyesi

   Öte yandan, etkinliğe gelen tüm birinci sınıf öğrencilerine Karacabey Belediyesi’nin katkılarıyla kitap hediye edildi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Karacabey, Kitap, Günlerine, ilgi, yoğun,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.