Haber Detayı
25 Eylül 2019 - Çarşamba 11:16
 
Kariyer Günleri'ne davet
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yapacağı kariyer festivaline katılması için Karacabey'de bulunan firmalara ziyaretler gerçekleştiriyor.
- Haberi
Kariyer Günleri'ne davet

   Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin Meslek Yüksek Okullarına yönelik düzenlediği bu yıl 2.si düzenlenecek Kariyer Festivali hazırlıkları kapsamında Bandırma MYO Gıda İşleme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bünyamin Söğüt, Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Uzmanı Dr. M. Cem Aldağ, İŞKUR Bandırma Hizmet Merkezi Şube Müdür Yardımcısı Mümün Erbir ve Basın Mensubu Cengiz Doğan'dan oluşan heyetin katıldığı ziyaretlerde öğrencilere kariyer yolculuklarının başında sektörün duayenlerinin tecrübelerinden istifade etmesi için ortak bir buluşma noktası oluşturulması gerektiği ve bu tür organizasyonların faydalı olabileceği ifade edildi. Kariyer Festivaline konuşmacıları davet etmek ve üniversite sanayi işbirliği kapsamında firma ziyaretleri Karacabey bölgesinde faaliyetlerine devam eden gıda sektörü firmalarıyla devam ediyor.

   MYO'ların hayata geçireceği 3+1 uygulaması ile ilgili de karşılıklı fikir teatisi yapıldı. 
   Bu uygulama çerçevesinde Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi MYO öğrencileri 3 yarı dönem okullarında teorik eğitim alarak 1 yarı dönemde de firmaların çatısı altında sahada eğitim görecekler.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Kariyer, Günleri'ne, davet,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.