Haber Detayı
28 Temmuz 2020 - Salı 12:29 Bu haber 1290 kez okundu
 
Kaymakam Kurtbeyoğlu Karacabey'e Çiçeklerle Uğurlandı
Söke de beş yıldır görev yapan ilçe kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu,yeni görev yeri olan Bursa’nın Karacabey İlçesine çiçeklerle uğurlandı.
GÜNDEM Haberi
Kaymakam Kurtbeyoğlu Karacabey'e Çiçeklerle Uğurlandı

Cumhurbaşkanlığınca  imzalanan son mülki amirler atama kararnamesi ile Bursa’nın Karacabey Kaymakamlığına  atanan Tahsin Kurtbeyoğlu,Söke Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenle yeni görev yeri Bursa’nın Karacabey İlçesine  uğurlandı.Beş yıldır ilçede görev yapan gerek çalışma arkadaşları gerekse meslek odaları,sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere  vatandaşlarla mülki amirliğinin yanı sıra oluşturduğu sıcak samimi ilişkileri ile de dikkat çeken Kurtbeyoğlu’nun vedasında duygusal anlar yaşandı.

   Yaklaşık on gündür ilçede veda ziyaretlerinde bulunan kaymakam Kurtbeyoğlu son veda finalini önceki akşam üstü Söke basını ile yaparken,basın aracılığı ile  Söke  halkı ile de helalleşti.

   Kaymakam Kurtbeyoğlu için düzenlenen uğurlama törenine ADÜ Söke İşletme  Fakültesi  Dekanı Prof.Dr.Fatma Neval Genç,Jandarma  Komutanı Binbaşı Gökhan Kurgan, daire  amirleri,siyasi parti yöneticileri,meslek odaları ve  sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

   Uğurlamada AK Parti Yönetim Kurulu adına Kadın Kolları Başkanı Gülseren Kaya,CHP Kadın Kolları Başkanı Kübra Çolak Kurtbeyoğlu’na çiçek verirlerken,çekilen hatıra resimlerin ardından eşi Ayşe Kurtbeyoğlu ve çocukları ile  özel arabası ile hareket eden Kurtbeyoğlu’nun arkasından sekreteri Şule  Karataş Gördü tarafından arkasında  su döküldü.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Kaymakam, Kurtbeyoğlu, Karacabey'e, Çiçeklerle, Uğurlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.