Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 10:42
 
Kılavuz'da Türk Kızılay’ın iyilik hareketine katıldı
Türk Kızılay Bursa Şube Yönetimi, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
YAŞAM Haberi
Kılavuz'da Türk Kızılay’ın iyilik hareketine katıldı

   Uludağ Üniversitesi Rektörlük binasında gerçekleşen ziyarete Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan'ın yanı sıra Güney Marmara Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Nihat Çakır ve şube yöneticileri de katıldı.

MERHAMET ANLAYIŞIMIZIN DÜNYAYA DÖNÜK YÜZÜ…
   Türk Kızılaya üye kaydı yapılan Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında, Türk Kızılayın merhamet, dayanışma ve paylaşma duygularına dayalı medeniyet anlayışının dünyaya dönük yüzü olduğunu ifade etti. Türk Kızılayın Dünyanın birçok bölgesinde mazlumlara uzanan yardım elinin, örnek çalışmalara imza attığını belirten Kılavuz, bu iyilik hareketinin bir üyesi olmanın kendisine gurur ve mutluluk verdiğini söyledi. 
   Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Davut Gürkan ise Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz'un yeni görevinin ve yeni başlayan akademik yılın hayırlı olmasını diledi. Gürkan, Uludağ Üniversitesi'nin öğrenci kapasitesi, akademik çalışmaları ve öğretim üyesi kadrosu ile Türkiye'nin en önemli üniversitelerinden biri olduğunun altını çizerek, yeni dönemde de başarılı ve özel çalışmaların artarak devam edeceğine olan inancını dile getirdi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Kılavuz'da, Türk, Kızılay’ın, iyilik, hareketine, katıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.