Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 12:01
 
MHP’den Üye Katılım Programı’na davet
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karacabey İlçe Başkanı Hilmi Kaya, Karacabeylileri Cumartesi günü MHP Bursa İl Başkanlığı'nın düzenleyeceği “Üye Katılım Programı”na davet ederek, yazılı basın açıklamasında bulundu.
SİYASET Haberi
MHP’den Üye Katılım Programı’na davet

   MHP Karacabey İlçe Başkanı Hilmi Kaya, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
   "Türkiye Cumhuriyeti'nde, yarım asırlık mücadelesiyle var olan Milliyetçi Hareket Partisi, ilke ve ülküleri, ahlaki tutarlılığıyla Türk siyasetinde her zaman bir kutup yıldızı gibi doğru yönü göstermiştir.
   Tarih boyu kardeşliğin ve ülküdaşlığın, kaynaşmanın ve kucaklaşmanın adresi olan üç hilal, huzuru, umudu, birlik ve dayanışma ruhunu içinde muhafaza eden, büyük bir ailenin adıdır.
   50. kuruluş yılını yaşadığımız Milliyetçi Hareket Partisinin mensubu olmanın onurunu, her zaman göğsümüzde bir gurur belgesi olarak taşıyacağımızın bilinmesini isteriz. Bu manada birlik ve beraberliğimizden taviz vermeden, milletimizin daima emrinde yer aldık ve yer almaya devam edeceğiz.
   Siyasi kurumların gelişmesi bazen onlarca yıl, bazen de nesiller boyunca sürmüştür. Milliyetçi Hareket Partisi bu gelişmeyi pek çok problem ve sıkıntıyı aşarak başarmıştır. Yarım asır, Milliyetçi Hareket Partisi için zorluk, özveri, mücadele ve ülküdaşlık hukuku demektir. 
   Siyasi çürüme, ekonomik çöküş, sosyal çözülme bekleyen, bu kapsamda ülkemizin kuyusunu kazan, milli ülkülerimizi kurutmayı amaçlayan çevreler, karşımızda cephe almışlardır. Milletin karşısında yer alan zillet ve şer cephesi, ahlak dışı her türlü yapılanmayı uygun görmektedir.
   1 Kasım 2015'den sonra, ağır ve sancılı parti içi meselelerle, devamlı meşgul edildiğimiz acı bir gerçektir. Bu sürecin kötü ve uğursuz sonuçlarına, her dava arkadaşımız farklı oranda muhatap olmuştur.
   Yaşananlar üzücüdür, ibret vericidir. Bir inat ve öfke uğruna aklı çelinen, makam ve mevki vaatleriyle davasından koparılan ülküdaşlarımızın düş kırıklığı, bizleri kaygılandırmış ve düşündürmüştür. CHP ve HDP ile ittifak, vicdan sahibi hiçbir ülküdaşımızın kabullenemeyeceği, bir aymazlık olarak hafızalara kazınmıştır. 
   Beklentimiz, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçelinin' de ifade ettiği gibi: “Fiziki olarak dışarıda, fikren aramızda olan dava arkadaşlarımızın, birlikte karar alıp, MHP'ye dönüşün tarihi sorumluluğunu yerine getirmeleridir.” Yarım asırlık davamız beraberlik içinde geleceğe taşınacaktır. Buluşma yerimiz zillet değil millettir. Bizler, vatan sevdalısı ülkücüler olarak, kaygılarımızı paylaşan tüm vatandaşlarımızı, Milliyetçi Hareket Partisine bekliyoruz. Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır.
   Bu duygu ve düşüncelerle tüm Karacabeyli hemşerilerimizi Cumartesi günü Saat 17:00' de Kervansaray Otel' de Bursa İl Başkanlığımızın düzenleyeceği “Üye Katılım Programı”na davet ediyorum.
   Ne Mutlu Türk'üm Diyene."

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: MHP’den, Üye, Katılım, Programı’na, davet,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.