Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 13:40 Bu haber 512 kez okundu
 
MHP ilçe teşkilatından Başkan Özkan'a ziyaret
MHP Karacabey İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçilen Başkan Hilmi Kaya ve ilçe teşkilatı, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, Karacabey ortak paydasında çalışmalara devam etme vurgusu yinelendi.
YAŞAM Haberi
MHP ilçe teşkilatından Başkan Özkan'a ziyaret

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen kongre sonrası yeniden ilçe başkanlığı görevine seçilen MHP Karacabey İlçe Başkanı Hilmi Kaya ve ilçe teşkilatı, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a iade-i ziyarette bulundu.

   Belediye Başkanı Ali Özkan, MHP ilçe teşkilatına ‘hayırlı olsun’ temennisini yenilerken, görevine yeniden seçilen ilçe yönetimini de bir kez daha tebrik etti.

Karacabey’in geleceği için ortak payda vurgusu

   Ali Özkan, “Karacabey ortak paydasında, hep birlikte bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da istişare kültürüne dayanarak yol alacağız. Bu güzel kenti en iyi şekilde geleceğe taşımak için ortak mücadelemizi sürdüreceğiz. Ben sayın Hilmi Kaya ve değerli yönetimini tekrardan tebrik ediyorum.Bu güzel kenti en iyi şekilde geleceğe taşımak için Cumhur İttifakı olarak, ortak mücadelemizi sürdüreceğiz. Birlik ve beraberlik içinde, bu kutlu davaya sahip çıkıyoruz. Gerek AK Parti teşkilatlarımız gerekse de MHP teşkilatlarımız, milletimizle omuz omuza, gönül gönüle güçlü Türkiye'nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyişini sürdürecektir.” dedi.
   MHP İlçe Başkanı Kaya da bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da güzel diyaloglar çerçevesinde, Karacabey için güzel işlere imza atmak istediklerini belirterek, Başkan Özkan’a teşekkür etti.

   Ziyaretin sonunda ise Hilmi Kaya, Başkan Özkan’a işlemeli tabak hediye etti.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: MHP, ilçe, teşkilatından, Başkan, Özkan'a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.