Haber Detayı
12 Ekim 2020 - Pazartesi 14:28 Bu haber 2831 kez okundu
 
MSK Çelik Dövme’den eğitime büyük destek!
Karacabey’de faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarından MSK Çelik Dövme fabrikasının Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kazangil, bünyesinde çalışan personelinin çocuklarına bilgisayar hediye ederek, personelinin ve çocuklarının yüzünü güldürdü.
GÜNDEM Haberi
MSK Çelik Dövme’den eğitime büyük destek!

İçinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle eğitim ve öğretimin EBA gibi online eğitimler ile desteklendiği süreçte, eğitimlerinde kullanmak üzere çocuklara bilgisayar hediye eden Kazangil, “Dünyanın ve ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu pandemi sürecinde, çocuklarımız buruk ve kısıtlı bir tatil yaptılar. Şimdi yeniden, gerek uzaktan gerekse yüz yüze eğitim dönemine başlamış bulunmaktalar. Geleceğimizin teminatı olan değerli çocuklarımızın bir nebze de olsa yüzünü güldürmek ve bu zorlu eğitim sürecinde yanlarında olduğumuzu göstermek adına, bilgisayar armağan ettik. Yeni eğitim öğretim döneminde çocuklarımıza sağlık ve başarı dilerken, yeni bilgisayarlarını iyi günlerde kullanmalarını temenni ediyorum.” dedi.

   Geçtiğimiz günlerde MSK Çelik Dövme bünyesinde yapılan dağıtım organizasyonunda yeni bilgisayarlar ve el dezenfektanları, Murat Kazangil tarafından,  personel ve çocuklarına teslim edildi. Teslim sırasında çocukların heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okundu.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: MSK, Çelik, Dövme’den, eğitime, büyük, destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.