Haber Detayı
24 Eylül 2020 - Perşembe 11:48 Bu haber 1126 kez okundu
 
Ülker, “Yakışıksız haberlerin yapılması hem takıma hem de camiaya zarar veriyor”
Karacabey Belediyespor Başkanı İsmail Ülker, 2. Amatör Kümeden bu yana kendilerine destek veren Karacabey Belediye ve Karacabey Beleidyespor Başkanı Ali Özkan’a yönelik yapılan yakışıksız haberlerin hem kulübe hem de camiaya zarar verdiğini belirtti.
SPOR Haberi
  Ülker, “Yakışıksız haberlerin yapılması hem takıma hem de camiaya zarar veriyor”

Karacabey Belediyespor Başkanı İsmail Ülker, “ 22 Eylül 2020 tarihinde, yerel bir gazetede yer alan “Özkan, makam aracını keyfi işlere mi kullanıyor?” başlıklı haberi şaşkınlıkla ve hayretle okudum. Bilindiği üzere Karacabey Belediye Başkanımız Ali Özkan, aynı zamanda Karacabey Belediyespor’umuzun Onursal Başkanıdır. Karacabey Belediyespor’umuz, 2014 yılında Bursa 2. Amatör Ligde mücadele eden bir takımken, saygı değer Başkanımız Ali Özkan’ın spora olan tutkusu ve Karacabey’i her alanda zirveye taşıma gayesiyle verdiği destekler sayesinde, takımımızın 2. Lig’e yükselmesinde kendisinin çok önemli katkıları vardır.

   Kentimizin uzun yıllardır hasretle beklediği 2.Lig’de ilk maçımıza çıkmaya hazırlanırken, ne yazık ki müsabaka hakemlerinin virüs testlerinde yaşanan olumsuzluktan dolayı GMG Kastamonuspor deplasmanındaki maçımız ertelenmişti. İlk maçımızda bizleri yalnız bırakmayarak takımımızı desteklemeye ve Karacabey’i temsil etmeye gelen Başkanımız Ali Özkan’a yönelik yıpratma amaçlı yapılan bu haber kaygı verici olup, takdiri kamuoyunun vicdanına bırakıyorum.

   Onursal Başkanımız olarak bizleri Kastamonu’da yalnız bırakmayan Ali Özkan’ın bizlere ve takımımıza verdiği desteklerden dolayı Karacabeyliler olarak ne kadar teşekkür etsek azdır. Biliyoruz ki Başkan; Kastamonu’da olduğu gibi Sivas’ta da Karabük’te de Elazığ’da da; yani Misli.com 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edeceğimiz tüm rakiplere karşı her maçımızda takımımıza desteğini sürdürecek ve hem maddi hem de manevi olarak takımımızın yanında olacaktır.

   Bursa’nın göz bebeği Karacabey’imizin 1 tane güzide takımı vardır. Dolayısıyla Karacabey Belediyespor’umuza sahip çıkmak varken bu tür yakışıksız haberlerin yapılması hem takıma hem de camiaya zarar verici niteliktedir” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: , , Ülker,, “Yakışıksız, haberlerin, yapılması, hem, takıma, hem, de, camiaya, zarar, veriyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.