Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 12:34 Bu haber 1040 kez okundu
 
Vatan Partisi'nden Fevzipaşa mücadelesine destek
Vatan Partisi Karacabey İlçe Başkanı Rıfat Narhın ve İlçe Sekreteri Hüseyin Kurur Fevzipaşa köyüne destek ziyaretinde bulundu.
YAŞAM Haberi
Vatan Partisi'nden Fevzipaşa mücadelesine destek

Narhın ve Kurur; Fevzipaşa Muhtarı Onur Demir ile görüş ve bilgi alışverişinde bulundu. Demir; Yürütmeyi durdurma kararı aldırmak için gerekli hukuki girişimleri başlattık. Dileğimiz ve beklentimiz Karacabeyimizin kitle örgütlerinin, siyasi partilerin,haklılığımıza inananların desteği ve yanımızda yer almasıdır. Fevzipaşalılar olarak bu mücadeleyi sonuna dek, amacımıza ulaşana dek sürdüreceğiz" dedi.

   Vatan Partisi İlçe Başkanı Rıfat Narhın; "üretimin olduğu, köylünün,çiftçinin, hayvancılıkla uğraşanın olduğu her yerde olacağız. Her aşamayı izleyeceğiz. Talep edilen hukuki destek, eylemsel destek ne olursa olsun Fevzipaşalıların emrindeyiz. Toprak mücadelelerinde, köylü çiftçi mücadelelerinde en deneyimli,en sağlam yapıya sahip tek partiyiz. Karacabey'de hukuki ve mücadele anlamında Danışment'te, Hürriyet'te sınandık. Başarılı olduğumuz alınan hukuki zaferle ortadadır. Üretimin olduğu, Türkiye Cumhuriyeti'ni doyuran, besleyen olduğu üretim kaleleri köylümüzün, köylerimizin her koşulda yanındayız,yanında olacağız. Karacabey ve Türkiye Cumhuriyeti'nin üretimine katkısı büyük olan Fevzipaşamızın verdiği mücadele Vatan Partisi için kutsaldır. Üreten her kesim Vatan Partisi için vazgeçilmezdir. Dünyanın en namuslu üreticisi Türk Köylüsüdür, Türk Çiftçisidir. Emeği kutsal değer bilerek yaşayan ve yaşatan Milletin Efendisi Türk Köylüsü Partimizin onuru ve gururudur. Sizinleyiz Fevzipaşalılar" dedi.
   Görüşme sonrası İlçe Başkanı Rıfat Narhın; Muhtar Onur Demir'e 24 Üretim Devrimi Kurultayı sonuçlarının yer aldığı dergi armağan etti.
Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Vatan, Partisi'nden, Fevzipaşa, mücadelesine, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.