Yazı Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 11:30
 
Karaca fırtına gibi esiyor
Yasin KESKİN
yasinkeskin1616@gmail.com
 
 

Karacabey Belediyespor profesyonel lige ilk adım attığı 2016-2017 sezonundan bu yana en istikrarlı sezonunu geçiriyor.
   Sezon başından bu yana bir sürü badire atlatan mavi siyahlılar, bütün zorlukları tek tek aşmayı başardı. Son olarak kulüp başkanlığında kan değişimine gidilirken, sezon ortasında yaşanan bu koltuk değişimi söylenilenin veya düşünülenin tam aksine farklı bir sinerji oluşturdu kulüpte. Başkanlık görevini devralan İsmail Ülker, yönetim ve futbolcuların arasında ki ahengi sağlayarak kulübe yaptıkları azımsanmayacak kadar fazla olan eski kulüp başkanı Uğur Koçak'ı aratmadı. 
   Takımla problem yaşayan ve uygunsuz hareket ettiği iddia edilen Selçuk Kaban'a taviz vermeyen ve kendisiyle yaptığı görüşmeyle sözleşmesini karşılıklı fesih eden başkan Ülker, profesyonelce hareketiyle de taraftarların takdirini topladı. “Karacabey Belediyespor'dan daha büyük yok” diyen taraftarlar, belki de takımın dinamosu olan Selçuk Kaban'ın gidişine üzülmedi bile. 
   Kulübe bugüne kadar yardımda bulunan iş adamlarını yönetimiyle birlikte ziyaret etmeye de başlayan Karacabey Belediyespor Başkanı İsmail Ülker, yaptığı ziyaretlerde de katkı yapanlara plaket vererek gönüllere giriyor. 
   Profesyonel ligde yer alarak ve bu sezon yakaladığı istikrarla birlikte Türkiye'de adından en iyi şekilde söz ettiren Karacabey Belediyespor, Karacabey'in en büyük marka değerlerinin başında geliyor hiç şüphesiz. Sadece Karacabey'in değil, Bursa'nın da Bursaspor ve İnegölspor ile marka değerine katkı da bulunuyor mavi-siyahlılar.
   Liderlik koltuğunda oturan Karacabey Belediyespor, zorlu Somaspor deplasmanından 3 puanla dönerek 2. Lig meşalesini bir kez daha ateşledi. Ligin başladığından bu yana fırtına gibi esen Karaca, ilk yarının kalan son 2 maçında evinde oynayacağı Darıca Gençlerbirliği ve Diyarbekirspor müsabakalarından 3 puanla ayrılmayı hedefliyor. 
   Ne diyeyim. Gün birlik olma zamanı. Evimizde oynayacağımız ligin ilk yarısındaki son maç olan Darıca Gençlerbirliği müsabakasında temsilcimiz Karacabey Belediyespor'a en iyi şekilde destek olmak için stadı dolduralım. Karacabey'in gücünü hem rakibe hem de tüm Türkiye'ye gösterelim.

 
Etiketler: Karaca, fırtına, gibi, esiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.