Yazı Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 13:18 Bu yazı 1605 kez okundu
 
Orta-Doğu'daki ateş
Nureddin ÇINAR
karacabeyhaber@gmail.com
 
 

Orta-Doğu'daki ateşin, kan ve gözyaşının perde arkasında dünyadaki sayıları hızla çoğalıp 500 milyon sınırını aşan Evangelik Hristiyanlar ile Siyonist Yahudilerin Armagedo inancı yatıyor.

       Evangelikler ve siyonistler, bu batıl, ezoterik inançları gereği kıyametten önceki büyük savaşı zorluyorlar. Güya vadedilmiş, Arzı Mev’ud’un topraklarını, Fırat-Nil arasını Yahudiler için boşaltmayı hedefliyorlar.

     Suriye'den göçü bu nedenle zorluyor, yönlendiriyorlar.

       Bize ütopik, masal ve hurafe gibi gelen bu inancın, alıcısı, Hristiyan-Siyonist dünyada ne yazık ki, hadsiz derecede fazla.

       Bize saçma gelse de, koskoca ABD politikalarını bu sapkın, batıl Evangelik inanca göre dizayn ediyorlar. Evangelikler ABD politikalarında çok etkililer.

      İsrail-ABD dayanışmasının temelinde bu inanç yatıyor. Oğul Bush bu inancın fanatik müridi idi.

     Temel politikaları "Tanrı'yı kıyamete zorlamak" olan Evangelikler, Kur'an'ın "Tuzak kuranların en hayırlısı Allah'tır" hükmü gereği, muhtemeldir ki, kendi kıyametlerini hazırlıyor, kendi kıyametlerine koşuyorlar haberleri yok.

   Allah'ın dediği olur!

 
Etiketler: Orta-Doğu'daki, ateş,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.