Son Haberler

Zabıtadan dilenci operasyonu

Ata sporlarına renkli kortej

Mobiliyum AVM'den spora destek

KIRGIZİSTAN MECLİS BAŞKANI DASTANBEK DZHUMABEKOV İZNİK'TE

Bayramda ulaşım ücretsiz

BUSKİ faturaları artık cebinizde

Antalya Kiralık Havuzlu Villa

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte insanlarda tatil telaşı başlıyor. Hangi tatil beldesine gidileceği, ne tür bir tatil istendiği gibi pek çok detay tatilin planlanmasında önemli konulardandır. Kimi tatilciler sadece deniz olsun yeter derken kimi tatilciler ise denizin yanında eşsiz bir doğa manzarası olsun veya kültürel geziler yapabilecekleri bir yer olsun istemektedirler. Uzun ve yorucu bir çalışma maratonunun ardından dinlenmek herkesin hakkıdır. Bu noktada hem doğa severleri memnun edecek, hem denize girmenize olanak sağlayacak, hem de çevresindeki kültürel mekanları gezmenize olanak tanıyacak Antalya bölgesi sizin ve sevdiklerinizin isteklerine cevap verebilecek özelliklerdedir.

Neden Havuzlu Villa Kiralamalıyım?

Tatil için villa kiralamak hem hesaplı hem de kullanışlı bir alternatiftir. Antalya bölgesi ülkemizin villa kiralama konseptli tatil bölgelerinin başında gelir. Villa kiralayarak tatilinizi hem daha eğlenceli hem daha ucuza getirebilirsiniz. Ayrıca villa kiralamada koca bir ev sizin ve sevdiklerinizin kullanımına sunulur. Böylece otellerde ki gibi küçük bir odaya sıkışmayacağınız gibi özellikle geniş aile olarak gidilen tatilde aile üyeleri bölünmek durumunda kalmaz. Bu nedenle ailece gidilecek tatiller için villa kiralamak en doğru seçim olur.

Havuzlu Kiralık Villa Konseptleri

Günümüzde havuzlu villa kiralama daha modern ve daha çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Kiralık villalarda çocuklu aileler için çocuk havuzları bulunurken, Kaş muhafazakar villa seçenekleri ile muhafazakar ailelerin daha rahat edebilmeleri için çevreleri özel korunaklı villalar bulunur. Kalabalık arkadaş gurupları için daha çok odalı havuzlu villalar kiralamak uygundur.

Havuzlu Villa Kiralama Nasıl Yapılır?

Antalya havuzlu villa kiralamaya karar verdiyseniz yapılacak ilk iş villa kiralama hizmeti veren sitelere giriş yaparak gideceğiniz tarihlere ve istediğiniz konsepte göre villa aramaktır. Size uygun olan villaları bulduğunuz taktirde önce ön rezervasyon ile tatil ücretinin bir kısmı ödenir ve akabinde kalan ücret firmanın talep ettiği tarihler arasında EFT ya da havale yapılır. Bu aşamada villa kiralama hizmeti veren firma ile kiralama hizmeti alan taraflar arasında sözleşme imzalanır. Bu sözleşmede kiracının ne kadar kalacağı, villa kullanım olanakları, kaç kişi konaklayacağı gibi detaylar belirtilir.

Bunun yanında villa temizlik kuralları da sözleşmede yer alan hususlardan biri olup bir haftalık konaklamalarda tatilci villaya giriş yapmadan villa temizlenir ve tekrar temizlik ekstra ücrete tabidir. Bir haftadan uzun süreli konaklamalarda hafta bir kez villa temizliği mevcuttur. Kaş veya Kalkan muhafazakar villa kiralama hizmetini aldığınızda hiç şüphe duymamalısınız. Villa kiralama sözleşmesinde bulunan bir diğer madde ise depozitodur. Depozito müşteri villaya girerken alınır ve villada bulunan eşyaların hasar görmesi durumunda kişiye ödenmez. Ancak herhangi bir sorun olmadığı durumlarda tatilci villadan çıkarken iade edilir.

Havuzlu Villa Kiralama Ücretleri

Havuzlu villa kiralama özellikle aileler için en mantıklı tatil seçeneğidir. Fiyatları da oldukça makuldür ancak havuzlu villa kiralama ücretleri kiralanacak villanın tipine göre değişmektedir. Yani havuzlu bir villa ile doğa manzaralı villaların fiyatları aynı olmaz.

Daha detaylı bilgi ve Kaş Kalkan kiralık villa seçeneklerini incelemek için hemen tıkla!

Sağlık

SICAK HAVALARDA TANSİYONU DAHA SIKI TAKİP EDİN

Sağlık

Merkel'in gizemli hastalığına ön tanı

Sağlık

EN YAYGIN BEYİN HASTALIĞI: MİGREN

Sağlık

ŞEKERSİZ ŞEKER HASTALIĞINA DİKKAT!