Son Haberler

Karacabey Ziraat Odası'na ait 2017 model Renault Symbol Joy 1.5 dCı otomobil satılacaktır

Karacabey Ziraat Odası'na ait depo, dükkan ve mesken ihale ile satılacaktır

‘Bursa Festivali'nde efsane konser

Büyükşehir tiyatrosuna 3 ödül birden

Bursa BTM eğitimde öncü

Torunları ile el ele tiyatroya geldiler

BU FİRMADA ÇALIŞANLAR GÜVENCE ALTINDA

Otomotiv sektöründe dünya devlerine parça üreten Ak Pres, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı denetimlerini başarıyla tamamlayarak, sektöründe Türkiye’de bu belgeyi almaya hak kazanan ilk Türk şirketi oldu.

Bursa ve Sakarya’daki fabrikalarında dünya devi otomobil firmalarına şekillendirilmiş sac parça üreten Ak-Pres, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi’ni aldı. Küçükoğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren firma, yapılan denetimlerini eksiksiz tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı.

      Süreç hakkında firmanın Bursa Fabrikası Müdürü Erol Kırcı, OHSAS 18001’in daha geliştirilmiş hali olan belgeyi almak için her iki fabrikalarında da uyguladıkları iş güvenliği tedbirlerini artırdıklarını ve kapsamlı bir araştırma yapıp, riskli gördükleri alanlar için ilave tedbirler aldıklarını söyledi. Kuruldukları ilk günden beri, tüm personellerinin güvenli bir ortamda çalışmasına özen gösterdiklerine vurgu yapan Erol Kırcı, “Belgeyi sektörümüzde alan ilk Türk firması olmamız, İş Sağlığı ve Güvenliğine verdiğimiz önemi ortaya koymaktadır” dedi.

 

Büyük bir aileyiz

 Küçükoğlu Holding Sanayi Grup Başkanı Tolga Türkarslan’da, Holding şirketlerinin tamamında çalışanların kendilerini büyük bir ailenin parçası olarak gördüklerini ve kuruma aidiyet duygusuyla hareket edereiş sağlığı ve güvenliği kriterlerine çok dikkat ettiklerini söyledi. Tolga Türkaslan, “Holdingimizin 2025 hedefleri doğrultusunda tüm şirketlerimizde sürdürülebilir, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak için çalışıyoruz. Tüm personelimizin farkındalığını güçlendirerek sürekli bir iyileştirme politikası benimsiyoruz” dedi.

Sağlık

Vardiyalı Çalışanlara Diyetisyen Uyarısı!

Sağlık

HİPERTANSİYON HASTALARINA 10 ÖNEMLİ YAZ ÖNERİSİ!

Sağlık

HAVUZ KEYFİ YAPARKEN, GÖZLERE DİKKAT

Sağlık

BOYUN AĞRISINDAN 3 ADIMDA KORUNMA YÖNTEMİ!