Son Haberler

Ümmet iftarına yoğun ilgi

BALDER'den iftar yemeği

Borsa'dan Ramazan yardımı

2019 Yeni Sezon Pareo Modelleri

19 Mayıs 100. yılında coşkuyla kutlandı

İŞKUR'DAN ENGELLİ İSTİHDAMI İÇİN PROJE ÇAĞRISI

Bursa'nın en pahalı ilçesi Nilüfer

Zingat.com, 2018'in ilk sekiz ayında en çok konut satışının gerçekleştiği ilk beş şehir arasında beşinci sırada yer alan Bursa'daki satılık ortalama konut fiyatlarını açıkladı. Buna göre Bursa'da en pahalı ilçe Nilüfer olurken, şehrin en uygun fiyatlı konutlarının bulunduğu ilçe ise Gemlik oldu.  
   Zingat.com, 2018'in ilk sekiz ayında en çok konutun satıldığı ilk beş şehir olan İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa'daki satılık ortalama konut fiyatlarını paylaştı. 
   İstanbul'un ardından İzmir geliyor
Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre, bu beş il arasında satılık konut fiyatı ortalaması* en yüksek il 398 bin 103 TL ile İstanbul. TÜİK verilerine göre bu yılın ilk sekiz ayında en çok konutun satıldığı ikinci il olan Ankara'nın, satılık konut fiyat ortalaması bakımından bu beş il arasında en alt sırada yer aldığı görülüyor.
   İzmir'de satılık konut fiyatı ortalaması 299 bin 451 TL olurken, İzmir'i 205 bin 795 TL ile Antalya izliyor. Antalya'yı 202 bin 116 TL ile Bursa ve 181 bin 697 TL ile Ankara takip ediyor.
   İşte Bursa'nın ilçelere göre satılık konut fiyatı ortalamaları 
Zingat.com, Bursa'nın tüm ilçelerindeki satılık konut fiyatı ortalamalarını da paylaştı. Buna göre Bursa'nın en pahalı ilçesi 240 bin 389 TL'ye ulaşan satılık konut fiyat ortalamasıyla Nilüfer olurken, şehrin en uygun fiyatlı ilçesi ise 156 bin 376 TL ile Gemlik oldu.

Sağlık

Yılda 15 milyon kişi felç geçiriyor

Sağlık

“AKILLI IŞINLAR” KANSERDE TEDAVİ YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

Sağlık

Sosyal Medya Hayatlarımızı Nasıl Etkiliyor?

Sağlık

DİKKAT! Başkasının havlusunu kullanmayın