Son Haberler

Karacabey/Drama'da dükkan,depo ve konut ihale ile satılacaktır

Işık Üniversitesi ve TÜBİTAK Uzay Teknolojileri İçin Birlikte Çalışacak

BU HASTALIKLAR DEPRESYONU TAKLİT EDİYOR!

Çocuklardaki Sosyal Fobinin Kaynağı..

KİLO ALMANIZIN NEDENİ ÇOK YEMEK OLMAYABİLİR

Yeni kimliklerde temassız çipe dikkat

Bursa'nın Yatırıma Açık Bölgeleri Ve Özellikleri

Bursa, hem İstanbul’a yakınlığı hem de sanayi bölgesi olması nedeniyle sürekli göç alan büyük şehirlerden bir tanesidir.

Bu durumda Bursa’da yatırım yapmak isteyen kişi sayısı da epey fazla olmaktadır. Yatırımdan ziyade yatırım yapılacak yerler daha önemlidir. Bursa satılık daire konusunda iyi bir şehir olsa da, hangi bölgede yatırım yapacağınızı çok iyi biliyor olmanız gerekmektedir. Özellikle birkaç ilçede yoğunlaşırsanız başarılı yatırımlar yapabilirsiniz.

Bursa’da Yatırım Yapmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yatırım yapmadan önce semtleri güzel bir şekilde araştırmak çok önemlidir. Çoğu yatırımcı, daire aldıktan sonra kiraya vererek bu şekilde kazanç sağlamaktadır. Eğer siz de kiraya vermeyi düşünüyorsanız öncesinde mutlaka bölgenin kira konusunda nasıl olduğunu ve kolay kiraya verip veremeyeceğinizi araştırmalısınız. Tabii bu durumda bölgenin konumu önemlidir. Merkezi yerlere yakın olan yerlere yatırım yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Yeni yapılacak projeler de çok önemlidir. Bursa’da yeni başlayacak projeleri araştırdıktan sonra o bölgelerde Bursa satılık daire ilanlarına göz atabilirsiniz. Zira proje yapıldıktan sonra bölge değerleneceği için ev alıp satmanız ya da kiraya vermeniz de daha kolay olacaktır.

Bursa’nın Hangi Bölgelerine Yatırım Yapılır?

Bursa büyük bir şehir olduğu için aslında yatırım yapacak çok fazla bölge bulunmaktadır. Bunların başında da Nilüfer gelmektedir. Yeni yapılan daireler Nilüfer’de yoğunlaşmaktadır. Ayrıca bu daireler genellikle deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmakta ve merkezi yerlere de yakın olmaktadır. Zaten Nilüfer, Bursa’nın en gelişmiş bölgelerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Ayrıca Gemlik satılık daire fiyatları nedeniyle de tercih edilen bölgeler arasına girmeyi başarmıştır.

Bursa’nın çok gelişmiş başka bir ilçesi de Osmangazi’dir. Osmangazi, özellikle Yalova Yolu Caddesi üzerinde son yıllarda çok gelişen bir ilçe olarak bilinmektedir. Bu nedenle bölgede sürekli olarak yeni projeler inşa edilmektedir. Osmangazi bu nedenle Bursa satılık daireleri konusunda iyi bir bölgedir.

Yıldırım ilçesi de en az Nilüfer ve Osmangazi kadar değerli bir ilçedir. Çünkü son zamanlarda bölgede yoğun bir şekilde kentsel dönüşüm yapılmaktadır. Kentsel dönüşüm ile birlikte eskiden tarihi binaların yer aldığı bu eski ilçe, daha modern bir havaya bürünmektedir. Elbette bu durumda yeni yapılan inşaatların da fazla olması beklenmektedir. İnşaatlar arttıkça bölge değerleneceği için de yatırıma müsait bir duruma gelmektedir. Bu nedenle mutlaka satılık daire konusunda bakılması gereken bir ilçedir.

Başka bir ilçe de Mudanya ilçesidir. Mudanya’da feribot bağlantısı da olduğu için her zaman hareketli olan bir ilçedir. Özellikle sık sık İstanbul’a gidip gelen kişilerin Mudanya bölgesinde yaşadığı bilinmektedir. Bu hareketlilik nedeniyle değeri hiçbir zaman azalmayan hatta artan bir ilçe olduğu için yatırım yapmak isteyenlerin de mutlaka Mudanya ilçesine bakması gerekmektedir. Mudanya Bursa satılık daireler denince akla ilk gelen ilçelerden bir tanesidir. Bu nedenle yatırımlarınız da karşılığını verecektir.

Sağlık

BU HASTALIKLAR DEPRESYONU TAKLİT EDİYOR!

Sağlık

KİLO ALMANIZIN NEDENİ ÇOK YEMEK OLMAYABİLİR

Sağlık

Çocuğunuz Akran Zorbalığına Maruz Kalıyor Olabilir Mi?

Sağlık

OMURGAYI TEKNOLOJİYE KARŞI KORUMANIN 14 BASİT YOLU