Son Haberler

‘Kılıçdaroğlu yalnız değildir'

Bursa Büyükşehir ŞAMPİYON

Hayvanat Bahçesi'nde bayram coşkusu

Türkiye'nin en büyük maratonu İznik Ultra sona erdi

Yeni meclisten birlik mesajı

Şehit Annesi; “Sizler de benim evlatlarımsınız”

Faturalarınızı Ödemek İçin Zaman Kaybetmeyin!

​​​​​​​Faturalarınızı ödemek için halen ödeme noktalarında giderek sıra alıyor ve dakikalarca sıranın size gelmesini bekliyorsanız internetten yeterince faydalanmıyorsunuz demektir.

Artık elektrik faturasından su faturasına, doğalgaz faturasından telefon faturasına kadar tüm faturalarımızı günümüz teknolojisi sayesinde internet üzerinden kolaylıkla ödeyebiliyoruz. Üstelik bunun için mutlaka internet kullanımı noktasında deneyimli olmanız gerekmiyor. Pratik bir şekilde faturalarınızı ödeyebileceğiniz adresleri kullanmanız yeterli olacak!

İnternetten online olarak faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebileceğiniz adresler arasında KuveytTürk internet şubesi de bulunuyor. Bankanın web sitesi üzerinden internet şubesine giriş yaparak aklınıza gelebilecek her türlü faturayı saniyeler içerisinde ödeyebilirsiniz. Bu sayede fatura ödeme noktalarına giderek dakikalarca hatta belki de saatlerce zaman kaybetmenize hiç gerek kalmayacak. Evinizin ya da işyerinizin konforundan ödün vermeden fatura ödemenin keyfiyle artık siz de tanışmalısınız.

Bundan böyle fatura ödemelerinizi internetten yapmak için KuveytTürk internet şubesine giriş yapmanız yeterli. Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız bu işlemleri tamamlamanız için yeterli oluyor.

Fatura ödemeleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bankanın web adresine hemen tıklayın. Bu sayede internet üzerinden fatura ödeme işlemi yapmak için nelere dikkat etmeniz gerektiği ya da bu işlemi nasıl yapacağınız konusunda merak ettiğiniz her türlü soruya yanıt bulabilirsiniz. Gündelik hayatınızı kolaylaştıran internetten fatura ödeme pratikliğini artık siz de hayatınıza kazandırın. Sadece tek tıkla fatura ödemenin keyfiyle hemen tanışın!

Sağlık

SAĞLIKLI KİLO ALMAK İSTEYEN ..

Sağlık

4 Çocuktan yalnızca 1'i düzenli fiziksel aktivite yapıyor!

Sağlık

VÜCUDUNUZU AÇLIK STRESİNE SOKMAYIN

Sağlık

Uyku apnesinin sebebi burundaki duvar eğriliği olabilir