Son Haberler

Karacabey/Drama'da dükkan,depo ve konut ihale ile satılacaktır

Işık Üniversitesi ve TÜBİTAK Uzay Teknolojileri İçin Birlikte Çalışacak

BU HASTALIKLAR DEPRESYONU TAKLİT EDİYOR!

Çocuklardaki Sosyal Fobinin Kaynağı..

KİLO ALMANIZIN NEDENİ ÇOK YEMEK OLMAYABİLİR

Yeni kimliklerde temassız çipe dikkat

Faturalarınızı Ödemek İçin Zaman Kaybetmeyin!

​​​​​​​Faturalarınızı ödemek için halen ödeme noktalarında giderek sıra alıyor ve dakikalarca sıranın size gelmesini bekliyorsanız internetten yeterince faydalanmıyorsunuz demektir.

Artık elektrik faturasından su faturasına, doğalgaz faturasından telefon faturasına kadar tüm faturalarımızı günümüz teknolojisi sayesinde internet üzerinden kolaylıkla ödeyebiliyoruz. Üstelik bunun için mutlaka internet kullanımı noktasında deneyimli olmanız gerekmiyor. Pratik bir şekilde faturalarınızı ödeyebileceğiniz adresleri kullanmanız yeterli olacak!

İnternetten online olarak faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebileceğiniz adresler arasında KuveytTürk internet şubesi de bulunuyor. Bankanın web sitesi üzerinden internet şubesine giriş yaparak aklınıza gelebilecek her türlü faturayı saniyeler içerisinde ödeyebilirsiniz. Bu sayede fatura ödeme noktalarına giderek dakikalarca hatta belki de saatlerce zaman kaybetmenize hiç gerek kalmayacak. Evinizin ya da işyerinizin konforundan ödün vermeden fatura ödemenin keyfiyle artık siz de tanışmalısınız.

Bundan böyle fatura ödemelerinizi internetten yapmak için KuveytTürk internet şubesine giriş yapmanız yeterli. Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız bu işlemleri tamamlamanız için yeterli oluyor.

Fatura ödemeleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bankanın web adresine hemen tıklayın. Bu sayede internet üzerinden fatura ödeme işlemi yapmak için nelere dikkat etmeniz gerektiği ya da bu işlemi nasıl yapacağınız konusunda merak ettiğiniz her türlü soruya yanıt bulabilirsiniz. Gündelik hayatınızı kolaylaştıran internetten fatura ödeme pratikliğini artık siz de hayatınıza kazandırın. Sadece tek tıkla fatura ödemenin keyfiyle hemen tanışın!

Sağlık

BU HASTALIKLAR DEPRESYONU TAKLİT EDİYOR!

Sağlık

KİLO ALMANIZIN NEDENİ ÇOK YEMEK OLMAYABİLİR

Sağlık

Çocuğunuz Akran Zorbalığına Maruz Kalıyor Olabilir Mi?

Sağlık

OMURGAYI TEKNOLOJİYE KARŞI KORUMANIN 14 BASİT YOLU