Bursalı tekstilciler New York TTM'deBursa Ticaret ve Sanayi Odası  öncülüğünde New York'ta hayata geçen Türk Ticaret Merkezi'nde faaliyet gösteren Bursalı tekstili sektörü temsilcileri düzenlenen ikili iş görüşmelerinde yeni işbirliklerinin kapılarını araladı.
Emirates, Türkiye'deki Kabin Memurlarını Arıyor​​​​​​​Emirates Havayolu, kabin memuru işe alımı için 29 Temmuz 2019 tarihinde İstanbul'da Radisson Blue Hotel İstanbul'da görüşme günü düzenleyecek.
TÜSİAD heyeti ABD'yi ziyaret ettiTÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski başkanlığındaki TÜSİAD heyeti 16-17 Temmuz 2019 tarihlerinde ABD'nin Başkenti Washington'da temaslarda bulundu.
Kurban Bayramı Tatili için Hareketlilik BaşladıAğustos ayına denk gelmesi sebebiyle Ramazan Bayramına göre daha yoğun geçeceği tahmin edilen Kurban Bayramı için ise biletler satışa çıktı.
İş Dünyasında Sanal Gerçekliğin Önemi ArtıyorBu yıl da hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Sanal Gerçeklik (VR) pazarının 2025 yılına kadar 80 milyar dolara ulaşması tahmin ediliyor.
EN FAZLA ZENGİNE EV SAHİPLİĞİ YAPAN ŞEHİRLERHong Kong şehrinin bin 106 kilometrekarelik alanında toplam 10 bin zengine ev sahipliği yaptığı saptandı.
Yemek hizmeti alınacaktırYemek hizmeti alınacaktır
Çöp konteyneri satın alınacaktırÇöp konteyneri satın alınacaktır
Araç kiralama hizmeti alınacaktır
Karacabey/Hamidiye'de 177 m² arsa mahkemeden satılıktırKaracabey/Hamidiye'de 177 m² arsa mahkemeden satılıktır