Son Haberler

‘Kılıçdaroğlu yalnız değildir'

Bursa Büyükşehir ŞAMPİYON

Hayvanat Bahçesi'nde bayram coşkusu

Türkiye'nin en büyük maratonu İznik Ultra sona erdi

Yeni meclisten birlik mesajı

Şehit Annesi; “Sizler de benim evlatlarımsınız”

NOSAB'a “Milli ses ver” ziyareti

“Milli Ses Ver” projesi kapsamında Kalite Birliği Derneği(KALBİR) Başkan Vekili Mustafa Karaman ve beraberindeki Yönetim Kurulu, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi(NOSAB) Başkanı Mehmet Fikri Ünal'ı makamında ziyaret etti.

   Yerli üretim ve ürün kullanımına teşvik amacıyla hayata geçirdikleri “Milli Ses Ver Projesi” hakkında bilgi sunan Kalite Birliği Derneği Yönetim Kurulu, Başkan Ünal'dan destek istedi.
   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Milli Ses Ver” projesine destek verdiklerini belirten NOSAB Başkanı Mehmet Fikri Ünal, herkesi bu konuda duyarlı olmaya davet ederek; yerli üretimin, yerli tüketimin ve milli sertifikasyonunun önemine dikkat çekti. 
   Mehmet Fikri Ünal, “Milli Ses Ver” projesiyle  bir farkındalık ve bilinç oluşacağını dile getirerek, bu projeye her alanda destek verilmesi gerektiğini, çünkü projenin yaşadığımız bu ekonomik ortamda memleketin hayrına olduğunu söyledi.
   Aynı zamanda Türk Standartları Enstitüsü'nde(TSE) Başaraştırmacı olarak görev yapan ve “Milli Ses Ver” projesinin koordinatörü olan Mustafa    
   Karaman ise, “Bu proje, yerli ve milli bir duruşun gereğidir. Milli ses verilmesini istiyoruz. Tarımdan sanayiye yerli üretim seferberliği başlatmalıyız.  Yerli üretim, yerli tüketim ülkemizin geleceği için çok önemli. Dışa bağımlı bir ülke ne kadar güçlü olabilir. Topyekun bayrağımıza ve haklarımıza sahip çıkın diyoruz. Kurumlarımız  bu projeye sahip çıkarsa bu bilincin halka yayılması daha kolay olacaktır. Yerli üretim ve tüketimi arttırırsak Türkiye refah seviyesine  ulaşacaktır” diye konuştu.
   Karaman, “Yerli üretime, yerli tüketime ve milli sertifikasyona gösterilen ilgi, gelecek adına bizleri umutlandırmaktadır. Son dönemde devlet politikası haline gelen 'Milli Ses Ver' projesine özellikle tüketicilerimizden destek bekliyor ve çağrımızı tüketici ve sanayicilerimize yeniliyoruz. İthal ürün değil, yerli ürün kullanın. Yabancı sertifikasyona tabi olmayın, milli sertifikasyon sitemine geçin” dedi.
   Ziyaretin sonunda Karaman ve beraberindekiler Başkan Ünal'a proje kapsamında günün anısı olarak Türk bayrağı hediye etti.

Sağlık

SAĞLIKLI KİLO ALMAK İSTEYEN ..

Sağlık

4 Çocuktan yalnızca 1'i düzenli fiziksel aktivite yapıyor!

Sağlık

VÜCUDUNUZU AÇLIK STRESİNE SOKMAYIN

Sağlık

Uyku apnesinin sebebi burundaki duvar eğriliği olabilir