Son Haberler

Zabıtadan dilenci operasyonu

Ata sporlarına renkli kortej

Mobiliyum AVM'den spora destek

KIRGIZİSTAN MECLİS BAŞKANI DASTANBEK DZHUMABEKOV İZNİK'TE

Bayramda ulaşım ücretsiz

BUSKİ faturaları artık cebinizde

Vaillant, Bursa’daki yetkili satıcıları ile gelecek planlarını paylaştı

Vaillant Türkiye, yetkili satıcılarının sorunlarını dinlemek, geri bildirimlerini almak ve gelecek hedeflerini paylaşmak üzere düzenli olarak gerçekleştirdiği ziyaretlerine Bursa ile devam ediyor. Bursa’daki yetkili satıcılarıyla bir araya gelen ve yeni sezondaki planlamalar hakkında bilgi alışverişinde bulunan Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu “Bursa, Vaillant için çok önemli bir şehir. Bursa’daki yetkili satıcılarımızla yıllar öncesine dayanan güçlü bir bağımız var” dedi.

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Vaillant, düzenli olarak gerçekleştirdiği yetkili satıcı ziyaretlerine Bursa ile devam etti. Bursa’daki yetkili satıcıları ile temaslarda bulunan Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu “Yıl boyunca düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz kapsamında bölge yetkili satıcılarımız ile sektörümüzdeki gelişmeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuyor, Vaillant özelindeki planlarımızı paylaşıyor, yetkili satıcılarımızın fikirlerini alıyoruz” diye konuştu.

 

“Bursa Vaillant için önemli bir pazar”

Bursa’nın Vaillant için sahip olduğu önemden bahseden Erol Kayaoğlu, “Bursa, Vaillant için çok önemli bir şehir. Ayrıca Bursa bölge yetkili satıcılarımızın birçoğu 10 yılı aşkın süredir Vaillant ile çalışıyor. Bu bağlamda Bursa’daki iş ortaklarımızla yıllar öncesine dayanan güçlü bir bağımız olduğunu söyleyebilirim” dedi. Kayaoğlu, görüşmelerde; Vaillant Club sisteminin ayrıcalıklarından ve HOPİ işbirliğiyle hayata geçirilen HOPİ Paracık Kampanyası’ndan bahsetti. Tüketicilerin kampanyada kazandıkları Hopi puanlarının kullanım alanları hakkında bilgi vererek puanların Migros gibi marketlerde kullanılabilecekleri gibi tekstilden ev eşyasına kadar birçok bilindik markanın alışverişlerinde de kullanılabileceğinin altını çizdi. Ayrıca Vaillant Club üyelerine sunulan ücretsiz MedLine üyeliği hediyesi hakkındaki gelişmeleri de yetkili satıcılar ile paylaştı. Kayaoğlu, “Bu argümanların satışlarımızda nasıl kullanılması ve değerlendirilmesi gerektiği hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Bursalı yetkili satıcılarımıza ayrıca Ağustos ayı itibariyle satışına başlayacağımız tam yoğuşmalı kombi ürünümüz ile ilgili de bilgi verdik. Müşteri memnuniyeti odaklı bir şirket olmanın yanı sıra yetkili satıcılarımızın memnuniyeti de bizim için büyük önem taşıyor. Yetkili satıcılarımızın birinci ağızdan bilgi sahibi olduğu bu ziyaretlerle onların memnuniyetlerini de artırmayı hedefliyoruz” dedi.

Sağlık

SICAK HAVALARDA TANSİYONU DAHA SIKI TAKİP EDİN

Sağlık

Merkel'in gizemli hastalığına ön tanı

Sağlık

EN YAYGIN BEYİN HASTALIĞI: MİGREN

Sağlık

ŞEKERSİZ ŞEKER HASTALIĞINA DİKKAT!