Son Haberler

Ulubat Gölü Sulama Birliği'nden satılık daire

Karacabey Belediyesi iş makinesi kiralama hizmeti alacak

Silo İletim Sistemi Alınacaktır

Ulaşımda ‘İhtisas' da yapıldı

CHP'li vekil, bakana otomotiv test merkezini sordu

Tahkim ve arabuluculukta bir ilk daha

‘14 Eylül gençliğe örnek bir destandır’

AK Parti Karacabey Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun, Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

   14 Eylül'ün Karacabey için bir kahramanlık destanı olduğunu belirten AK Parti Karacabey Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere bu vatanın ebediyete kadar yurdumuz olması için göğüslerini imanla siper edip canlarını feda edenlerin ruhları şad, mekanları cennet olsun. Karacabey'in kurtuluşu hepimize kutlu olsun." ifadelerini kullandı. Coşkun'un mesajının devamı şöyle;
   "14 Eylül 1922 günü sadece Karacabey'in değil Türk milletinin maneviyatındaki işgalin de sona erdiği bir gündür. Bizler geçmişin gölgesine bağlı kalmadan fakat asla unutmayarak çok çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bugün 14 Eylül 2018. Güzel Karacabey'imizin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. yıl dönümünde, tarihi bir güne hep birlikte tanıklık etmekteyiz. Bizler yeni Türkiye'nin bilinçli ve vatansever gençleri olarak ecdadımızın bize emanet olarak bıraktığı bu güzel ilçeyi ve vatanı hak ettiği seviyeye ulaştırmak için gece gündüz durmadan çalışacağız. Ülkemizi ve ilçemizi işgal etmek amacıyla bu topraklara çıkarma yapan emperyalist güçlere bu vatanın gençleri göğüslerini siper ederek gereken cevabı vermiştir. Türkiye'nin hemen hemen her köşesinde gençler vatan toprağını korumak için öne atılmış ve üzerine düşenin fazlasını yaparak bir cesaret örneği sergilemiştir. Bu nedenle 14 Eylül gençliğe örnek bir destandır'' diye konuştu.

Sağlık

Masa Başında Çalışıyorsanız Egzersizi İhmal Etmeyin

Sağlık

GRİBE MEYDAN OKUYAN 10 ÖNERİ!

Sağlık

Sabri Ülker Vakfı İyot Yetersizliğine Dikkat Çekiyor

Sağlık

Kemik erimesine karşı, zıplayabildiğin kadar zıpla!