Son Haberler

‘Kılıçdaroğlu yalnız değildir'

Bursa Büyükşehir ŞAMPİYON

Hayvanat Bahçesi'nde bayram coşkusu

Türkiye'nin en büyük maratonu İznik Ultra sona erdi

Yeni meclisten birlik mesajı

Şehit Annesi; “Sizler de benim evlatlarımsınız”

‘14 Eylül gençliğe örnek bir destandır’

AK Parti Karacabey Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun, Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

   14 Eylül'ün Karacabey için bir kahramanlık destanı olduğunu belirten AK Parti Karacabey Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere bu vatanın ebediyete kadar yurdumuz olması için göğüslerini imanla siper edip canlarını feda edenlerin ruhları şad, mekanları cennet olsun. Karacabey'in kurtuluşu hepimize kutlu olsun." ifadelerini kullandı. Coşkun'un mesajının devamı şöyle;
   "14 Eylül 1922 günü sadece Karacabey'in değil Türk milletinin maneviyatındaki işgalin de sona erdiği bir gündür. Bizler geçmişin gölgesine bağlı kalmadan fakat asla unutmayarak çok çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bugün 14 Eylül 2018. Güzel Karacabey'imizin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 96. yıl dönümünde, tarihi bir güne hep birlikte tanıklık etmekteyiz. Bizler yeni Türkiye'nin bilinçli ve vatansever gençleri olarak ecdadımızın bize emanet olarak bıraktığı bu güzel ilçeyi ve vatanı hak ettiği seviyeye ulaştırmak için gece gündüz durmadan çalışacağız. Ülkemizi ve ilçemizi işgal etmek amacıyla bu topraklara çıkarma yapan emperyalist güçlere bu vatanın gençleri göğüslerini siper ederek gereken cevabı vermiştir. Türkiye'nin hemen hemen her köşesinde gençler vatan toprağını korumak için öne atılmış ve üzerine düşenin fazlasını yaparak bir cesaret örneği sergilemiştir. Bu nedenle 14 Eylül gençliğe örnek bir destandır'' diye konuştu.

Sağlık

SAĞLIKLI KİLO ALMAK İSTEYEN ..

Sağlık

4 Çocuktan yalnızca 1'i düzenli fiziksel aktivite yapıyor!

Sağlık

VÜCUDUNUZU AÇLIK STRESİNE SOKMAYIN

Sağlık

Uyku apnesinin sebebi burundaki duvar eğriliği olabilir