Son Haberler

2019 Yeni Sezon Pareo Modelleri

19 Mayıs 100. yılında coşkuyla kutlandı

İŞKUR'DAN ENGELLİ İSTİHDAMI İÇİN PROJE ÇAĞRISI

İftar sofrası yetimler için kuruldu

Yetimler Kızılay'ın iftar sofrasında buluştu

Elektrikli Türk Minibüsleri Avrupa Yollarında!

8. Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı kapılarını açıyor

Tarımsal üretimde Türkiye’nin önde gelen bölgelerinden biri olan Karacabey’de, bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, bugün başlıyor.

14-17 Mart tarihlerinde Karacabey Ömer Matlı Kapalı Pazar Yerinde gerçekleşecek olan ve bölgenin en çok rağbet gören tarım fuarı olan organizasyona, çevre il ve ilçelerden pek çok çiftçi ve üretici katılacak. Tarım sektöründeki son teknoloji makine ve ekipmanların görücüye çıkacağı fuara yoğun ilginin olması bekleniyor

Tarıma dayalı sanayisiyle köklü bir geçmişi bulunan ve sahip olduğu geniş coğrafyasında, yaygın tarımsal faaliyetlere ve bereketli topraklara ev sahipliği yapan Karacabey’de, alanında Türkiye’nin en kapsamlı fuarlarından biri olan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı başlıyor.

 

Karacabey’de geleneksel hale gelen ve bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, bugün saat 10.00 itibariyle ziyaretçilere kapılarını açacak.

 

Karacabey Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek fuarın resmi açılışı ise Bursa sanayisi ve ekonomisine yön veren en önemli kurum ve kuruluşların katılımıyla yarın saat 15.00’de yapılacak.

 

14-17 Mart tarihlerinde Karacabey Ömer Matlı Kapalı Pazar Yerinde gerçekleşecek olan ve bölgenin en çok rağbet gören tarım fuarı olan organizasyona, çevre il ve ilçelerden pek çok çiftçi ve üretici katılacak.

 

Gıda, tarım ve hayvancılık üzerine son teknoloji makine ve ekipmanların görücüye çıkacağı fuara yoğun ilginin olması bekleniyor. 12 bin metrekare kapalı alanda kurulan Karacabey Tarım Fuarı’nda, 200’den fazla marka ürünlerini teşhir edecek.

 

Başkan Özkan’dan fuara davet

 

Karacabey’in 3T vizyonunun ilk ayağını, tarımsal alanda gerçekleştirilen planlama ve yatırımların kapsadığını anımsatan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “Bu yıl 8’incisine ev sahipliğini yapacağımız Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, bölgemiz için son derece önem taşıyor. İlçemize yakışır ve bölge üreticimize de faydalı olan bu etkinliği, her yıl daha da geliştirmek için uğraşıyoruz. Bilindiği üzere göreve geldiğimiz günden bu yana ortaya koyduğumuz 3T vizyonunun bir ayağını da tarım kapsıyor. Zaten Karacabey’de tarıma dayalı sanayinin köklü bir geçmişi bulunuyor. Biz de ilçedeki bu verimli toprakların korunması ve geliştirilmesi konusunda önemli çalışmalar yürütüyoruz. Gerçekleştireceğimiz açılışa, tüm halkımızı davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Öte yandan, Karacabey Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı, hafta sonuna dek gece saat 22.00’ye kadar gezilebilecek.

Sağlık

Yılda 15 milyon kişi felç geçiriyor

Sağlık

“AKILLI IŞINLAR” KANSERDE TEDAVİ YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

Sağlık

Sosyal Medya Hayatlarımızı Nasıl Etkiliyor?

Sağlık

DİKKAT! Başkasının havlusunu kullanmayın