Son Haberler

Sahillerde işgale geçit yok

ASTROFEST 2019 başlıyor

İlçenin kaderini değiştirecek

Kuaförlerin Bursaspor aşkı

Fazla dar giyinmek kısırlığa yol açıyor

‘Temirtaş'a saldırıyı kınıyoruz'

BALDER’den iftar yemeği

Balıkesirliler Derneği (BALDER) tarafından önceki akşam dernek binası önünde 1000 kişilik iftar yemeği verildi. Ramazan ayı nedeniyle Balıkesirliler Derneği (BALDER), Gazi Mahallesi’nde bulunan dernek binası önünde bulunan sokak üzerine masalar kurarak 1000 kişiye iftar verdi.

   İftar yemeğine AK Parti Karacabey Belediye Meclis Üyesi Turgut Yozgat, Karacabey Hemşeri Dernekleri Federasyonu Başkanı Osman Bektaş, Karacabey Artvinliler Yardımlaşma Derneği Başkanı Mükerrem Yılmaz, Karacabey Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cengiz Coşkun, Yozgatlılar ve Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Gülışık, Erzurumlular Derneği Başkanı Nuri Şimşek,  İzmir Balıkesirliler Derneği Başkanı Erkan Uzun, BALDER Başkanı Musa Altın, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve dernek üyeleri katıldı.

   İftara katılan davetlilere teşekkür eden BALDER Başkanı Musa Altın, “Derneğimiz kurulduğu ilk günden bu yana kardeşliğin, dostluğun, arkadaşlığın ve sevginin iç içe yaşadığı bir dernek oluştu. İçimizde yaşadığımız bu duyguları dışarı vurarak çevremize yansıttık. Bu güne geldiğimiz zamanda Karacabey’de artık herkesin Balıkesirli olsun olmasın tebessümle baktığı bir dernek olduk. Karacabey’de temsil ettiğimiz yaklaşık 10 bin kişinin sözcüsü olduk. Bu güzel duyguları mübarek gecede paylaşmak istedik ve bu iftar programını gerçekleştirdik.” dedi.

 

Sağlık

Fazla dar giyinmek kısırlığa yol açıyor

Sağlık

Vardiyalı Çalışanlara Diyetisyen Uyarısı!

Sağlık

HİPERTANSİYON HASTALARINA 10 ÖNEMLİ YAZ ÖNERİSİ!

Sağlık

HAVUZ KEYFİ YAPARKEN, GÖZLERE DİKKAT