Son Haberler

Kuaförlerin Bursaspor aşkı

Fazla dar giyinmek kısırlığa yol açıyor

‘Temirtaş'a saldırıyı kınıyoruz'

TÜRKİYE DÜNYA ASKERİ GÜÇ SIRALAMASINDA İLK 10'DA

‘Uyuşturucuyla mücadele toplumsal bir görev'

LÖSEV'in yardımları yıl boyunca artarak sürüyor

Başkan Aktaş’tan Borsa'ya ziyaret

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, AK Parti İlçe Teşkilatı; Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan, Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulu üyeleri ile Karacabey Ticaret Borsası'nda bir araya geldi.

Ziyarette konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş,''Karacabey Ticaret Borsası, Karacabey'in köklü kuruluşlarından biridir. Bölge ve ülke ekonomisine yaptığı katkılar ortadadır. Başkan Bertan ve çalışma arkadaşları başarılı projelere imza attılar.”dedi.

   Aktaş, “Yaptırdıkları depo ve işyerleri bölgenin lojistik ihtiyacına önemli katkılar sağlamaktadır. Yine yakın zamanda yaptırılan 'Tarım Lisesi' Bursa'nın hatta ülkemizin sayılı projelerindendir. Kalifiye personel ihtiyacının arttığı böyle bir dönemde Karacabey Ticaret Borsası, elini taşın altına koymuştur. Bursa'mızın büyümesi ve daha da güçlü olması için yapılan projelerin artarak devam etmesini diliyorum. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak Karacabey Ticaret Borsası'nın her zaman yanındayız. Bizleri böyle güzel misafir ettiği için de Murad Bertan ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum.'' diyerek sözlerini noktaladı.
   Daha sonra söz alan Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ''Öncelikle Borsamızı ziyarete gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Ak Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ve Ak Parti İlçe Teşkilatı'na teşekkür ediyorum. Dönem dönem bizleri ziyaret ederek istişarelerde bulunuyorlar. Kurumlar arası iletişimin güçlü olması gerektiğine hep söylüyorum. Çünkü bizler Bursa'mıza ve ülkemize hizmet etmek ve değer katmak için varız. Kişiler geçicidir, kurumlar kalıcıdır. O yüzden Başkanımın belirttiği gibi önemli projelere imza attık. Çünkü geride eserlerimiz kalacak ve biz bu bilinçle hizmet etmeye devam ediyoruz. 'Üreten Karacabey Doyuran Karacabey' sloganıyla çıktığımız bu yolda birlik beraberlik içinde hareket ederek güzel Bursa'mıza ve Karacabey'imize katkı sağlamanın yollarını araştırdık ve önemli projeleri hayata geçirdik. Yeni projelerimizle bölgemize katma değer sağlamaya devam edeceğiz.'' diye ifade etti.
    Verimli geçen görüşmelerin ardından Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, üzerinde Bursa'nın sembolleri olan tabloyu Murad Bertan'a hediye etti. Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan ise filografi sanatıyla yapılmış Türk Bayrağı'nı Alinur Aktaş'a takdim etti. Daha sonra topluca hatıra fotoğrafları çekildi.

Sağlık

Fazla dar giyinmek kısırlığa yol açıyor

Sağlık

Vardiyalı Çalışanlara Diyetisyen Uyarısı!

Sağlık

HİPERTANSİYON HASTALARINA 10 ÖNEMLİ YAZ ÖNERİSİ!

Sağlık

HAVUZ KEYFİ YAPARKEN, GÖZLERE DİKKAT