Son Haberler

Farklı köpek ırkları Nilüfer'de buluştu

TATLITOP ateşi yanıyor

Akıllı şehirciliğe kurumsal kimlik

Karacabey'de 15. Uluslararası Leylek Festivali için geri sayım başladı

Kadın ve Genç girişimcilere tam not

Bütünlemeye giren yaz okulu da alabilecek

CHP'de yeni rota Balıkçılar

Yerel seçimlere kısa süre kala Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatında aday arayışı hız kazandı.Bir süredir farklı isimlerin konuşulduğu parti kulislerinde bu defa Hasan Nevzat Balıkçılar adı öne çıktı.

     Geçtiğimiz hafta CHP Karacabey İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi ve CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş ile bir görüşme yapan Balıkçılar’a, parti tabanından da yoğun ilgi olduğu iddia ediliyor. 
    "Balıkçılar’ın temiz ve deneyimli geçmişi ve apolitik tavrı nedeniyle her siyasi partiye mensup seçmenden çok rahat oy alabileceğini" söyleyen partililer seçimlere bu isimle girmeye sıcak bakıyor.
    Öte yandan CHP İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi’nin de, Hasan Nevzat Balıkçılar ismi üzerinde oldukça ısrarlı olduğu ve adaylığının en kısa sürede ilan edilmesi konusunda yoğun mesai harcadığı öğrenildi. Balıkçılar’ın birkaçgün içerisinde yapılacak örgüt toplantısında CHP’ye üye olacağı ve partililerle buluşacağı belirtildi.
     Uzun yıllar Bursa İNOKSAN’da Genel Müdürlük yaptıktan sonra emekliye ayrılan ancak emeklilik sırasında da bir süre de MATLI A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Karacabeyli Hasan Nevzat Balıkçılar’ın adaylık teklifine henüz yanıt vermediği ve düşünme aşamasında olduğu öğrenildi. 
   CHP'de aday adaylığı başvuru süreci 19 Ekim'de son bulacak.

Sağlık

Kilo Vermede Hiçbir Besin Tek Başına Mucize Yaratmaz

Sağlık

Her El Titremesi Parkinson Değildir

Sağlık

Spor yaparken ter kokusu kabusunuz olmasın!

Sağlık

Diş çıkarma dönemindeki bebekler için çözüm önerisi