Son Haberler

GÜNDE ORTALAMA 3 SAAT 34 DAKİKA TELEVİZYON İZLİYORUZ

Çocuklarda 'kırmızı‘ alarm!

Bacaklardaki Ağrı, Damar Tıkanıklığının İşareti Olabilir

Acıbadem Online' Avrupa'nın en iyisi seçildi

Bursa sevdalısı ‘Milli Şair'e Bursalı vefası

Başkan Aktaş'tan çocuklara ‘hayat' dersi

CHP'de yeni rota Balıkçılar

Yerel seçimlere kısa süre kala Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatında aday arayışı hız kazandı.Bir süredir farklı isimlerin konuşulduğu parti kulislerinde bu defa Hasan Nevzat Balıkçılar adı öne çıktı.

     Geçtiğimiz hafta CHP Karacabey İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi ve CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş ile bir görüşme yapan Balıkçılar’a, parti tabanından da yoğun ilgi olduğu iddia ediliyor. 
    "Balıkçılar’ın temiz ve deneyimli geçmişi ve apolitik tavrı nedeniyle her siyasi partiye mensup seçmenden çok rahat oy alabileceğini" söyleyen partililer seçimlere bu isimle girmeye sıcak bakıyor.
    Öte yandan CHP İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi’nin de, Hasan Nevzat Balıkçılar ismi üzerinde oldukça ısrarlı olduğu ve adaylığının en kısa sürede ilan edilmesi konusunda yoğun mesai harcadığı öğrenildi. Balıkçılar’ın birkaçgün içerisinde yapılacak örgüt toplantısında CHP’ye üye olacağı ve partililerle buluşacağı belirtildi.
     Uzun yıllar Bursa İNOKSAN’da Genel Müdürlük yaptıktan sonra emekliye ayrılan ancak emeklilik sırasında da bir süre de MATLI A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Karacabeyli Hasan Nevzat Balıkçılar’ın adaylık teklifine henüz yanıt vermediği ve düşünme aşamasında olduğu öğrenildi. 
   CHP'de aday adaylığı başvuru süreci 19 Ekim'de son bulacak.

Sağlık

Çocuklarda 'kırmızı‘ alarm!

Sağlık

Bacaklardaki Ağrı, Damar Tıkanıklığının İşareti Olabilir

Sağlık

Acıbadem Online' Avrupa'nın en iyisi seçildi

Sağlık

Oyun bağımlılığı kamburlaştırıyor!