Son Haberler

Ulubat Gölü Sulama Birliği'nden satılık daire

Karacabey Belediyesi iş makinesi kiralama hizmeti alacak

Silo İletim Sistemi Alınacaktır

Ulaşımda ‘İhtisas' da yapıldı

CHP'li vekil, bakana otomotiv test merkezini sordu

Tahkim ve arabuluculukta bir ilk daha

‘En çok ilgi gören parti biziz’

Cumhuriyet Halk Partisi Karacabey İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi, son günlerde yerel basında yer alan haberlerle ilgili açıklama yaptı. Belediye Başkanı Ali Özkan'ı da sert sözlerle eleştiren Çiftçi, Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Karacabey Belediyesi'ni kazanacaklarını iddia etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Karacabey İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi, “Malumunuz yerel seçimlere çok kısa bir süre kaldı. Yerel seçimler yaklaştıkça hepimizin heyecanı artıyor, umutlarımız yeniden yeşeriyor. Karacabey'de Belediye Başkan Adayı en çok merak edilen parti biziz. Halkımızın yoğun bir teveccühü ile karşı karşıyayız. Bunun tek sebebi ise, Karacabey'de CHP'nin ve sosyal demokrat belediyecilik anlayışının denenmemiş olmasıdır. Karacabey halkı CHP'ye adeta susamıştır. Karacabey'de en çok ilgi gören parti biziz. Yaptığımız kamuoyu araştırmalarında, halkımız tarafından en çok CHP'nin Belediye Başkan Adayının kim olacağı merak ediliyor. Çalışmalarımız devam ediyor. Çok sayıda alternatife sahibiz. Bizim önceliğimiz ise anket sonuçları. Genel Merkezimiz ve Bursa İl Başkanlığımız tarafından ilçemizde çeşitli anket çalışmaları yapılıyor. Anket sonuçları sonrasında, parti örgütümüzün de görüşünü alacağız. Karacabey halkı ve parti örgütümüz hangi ismi istiyor onun ile yola çıkacağız. Tek hedefimiz var; 20 bin oy ile Karacabey Belediyesi'ni kazanarak tarih yazmak. Bunu başaracağız. Doğru aday ve çok güçlü bir kadro ile yola çıkacağız. Parti örgütümüz tek vücut halinde ve ortak akılla hareket edecek. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” şeklinde konuştu.
   Mart seçimlerinde Karacabey'i Sosyal demokrat belediyecilik ile buluşturacaklarını iddia eden Çiftçi, “5 yıldır bilboardlarda cak-cek diyerek ve sözde mobil başkan sıfatıyla çayla, çorbayla gününü gün eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan yerel seçimlere 5 ay gibi kısa bir süre kalırken birden bire halkına hizmet etme aşkına büründü. Ancak gelin görün ki ortada ne bir somut proje nede ekonomi yönünden bir planlama var. Örnek kent, müreffeh kent, diyerek her platformda nutuk atan Ali Özkan görev süresinin bitmesine yakın bir zaman kala ilçeyi toz yutan bir kent görünümüne kavuşturmuştur. Sözde Karacabeyliler Ali Özkan'ın deyimi ile alt yapı çalışmalarına tam not vererek dönüşüm çalışmalarından memnuniyetliklerini ifade ediyorlarmış! Yaşanan sıkıntılar katlanmaya değer bulunuyormuş! Ali Özkan'a tavsiyemiz kendi hayal dünyasından bir an önce kurtulup gerçekleri görmesidir. İlçede yapılan plansız tüm çalışmalar halkımızı canından bezdirmiştir. Bir diğer içler acısı olan mevkii de Bayramdere, Yeniköy ve Kurşunlu'dur. Bir türlü genişletilemeyen karayolu ve bir türlü bitirilemeyen alt yapı ve sahil düzenleme çalışmaları burada yaşamını sürdüren halkımıza yaka silkeletmektedir dedi.
 

Sağlık

Masa Başında Çalışıyorsanız Egzersizi İhmal Etmeyin

Sağlık

GRİBE MEYDAN OKUYAN 10 ÖNERİ!

Sağlık

Sabri Ülker Vakfı İyot Yetersizliğine Dikkat Çekiyor

Sağlık

Kemik erimesine karşı, zıplayabildiğin kadar zıpla!