Son Haberler

Ulubat Gölü Sulama Birliği'nden satılık daire

Karacabey Belediyesi iş makinesi kiralama hizmeti alacak

Silo İletim Sistemi Alınacaktır

Ulaşımda ‘İhtisas' da yapıldı

CHP'li vekil, bakana otomotiv test merkezini sordu

Tahkim ve arabuluculukta bir ilk daha

Gönülleri ısıtacak kampanya

Ülkü Ocakları Karacabey İlçe Başkanlığı ”Haydi Karacabey Bir Evladımızı da Sen Isıt” sloganıyla anlamlı bir kampanya başlattı.

    Ülkü Ocakları Karacabey İlçe Başkanı Alper Karahan, Yunus Emre'nin 'Yaradılanı severiz Yaradandan ötürü' prensibiyle ilçe halkından kampanyaya destek istedi.
   Kampanyaya ilişkin yayımladığı basın bildirisinden Alper Karahan şunları söyledi; 
    "Çıktığımız bu yolda,siz değerli ve duyarlı Karacabey halkımızdan ihtiyaç sahipleri evlatlarımıza yardım eli uzatmanızı bekliyoruz.
      Hadis-i Şeriflerde buyuruluyor ki: Bazı kimseler, başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak,onlara yardımcı olmak için yaratılmıştır. İhtiyaç sahipleri bunlara başvurur. Bunlar için ahirette azap korkusu olmaz.
      Allahü teâlanın en sevdiği iş,elbise vererek veya yedirip içirerek yahut başka ihtiyacını karşılayarak bir mümini sevindirmek. Bu anlamda bizleri bekleyen ihtiyaç sahipleri olduğunu düşünerekten gelin birlik olalım birlikte Karacabey olalım.
      Katkıda bulunmak için kullanmadığınız eldiven, atkı-bere, mont, bot v.s giysilerinizi Ülkü Ocakları Karacabey İlçe Başkanlığı ile irtibata geçmeniz rica olunur."

Sağlık

Masa Başında Çalışıyorsanız Egzersizi İhmal Etmeyin

Sağlık

GRİBE MEYDAN OKUYAN 10 ÖNERİ!

Sağlık

Sabri Ülker Vakfı İyot Yetersizliğine Dikkat Çekiyor

Sağlık

Kemik erimesine karşı, zıplayabildiğin kadar zıpla!