Son Haberler

Başkan maçı Nusaybinli çocuklarla izledi

Karacabey'in DynEd başarısı

Borsa'dan bir dizi ziyaret

Artvinlilerden Karacabeylilere ziyaret

14 bin öğrenci yarıyıl tatiline çıktı

Sağlık Konseyi'nden ‘ortak akıl' vurgusu

Gönülleri ısıtacak kampanya

Ülkü Ocakları Karacabey İlçe Başkanlığı ”Haydi Karacabey Bir Evladımızı da Sen Isıt” sloganıyla anlamlı bir kampanya başlattı.

    Ülkü Ocakları Karacabey İlçe Başkanı Alper Karahan, Yunus Emre'nin 'Yaradılanı severiz Yaradandan ötürü' prensibiyle ilçe halkından kampanyaya destek istedi.
   Kampanyaya ilişkin yayımladığı basın bildirisinden Alper Karahan şunları söyledi; 
    "Çıktığımız bu yolda,siz değerli ve duyarlı Karacabey halkımızdan ihtiyaç sahipleri evlatlarımıza yardım eli uzatmanızı bekliyoruz.
      Hadis-i Şeriflerde buyuruluyor ki: Bazı kimseler, başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak,onlara yardımcı olmak için yaratılmıştır. İhtiyaç sahipleri bunlara başvurur. Bunlar için ahirette azap korkusu olmaz.
      Allahü teâlanın en sevdiği iş,elbise vererek veya yedirip içirerek yahut başka ihtiyacını karşılayarak bir mümini sevindirmek. Bu anlamda bizleri bekleyen ihtiyaç sahipleri olduğunu düşünerekten gelin birlik olalım birlikte Karacabey olalım.
      Katkıda bulunmak için kullanmadığınız eldiven, atkı-bere, mont, bot v.s giysilerinizi Ülkü Ocakları Karacabey İlçe Başkanlığı ile irtibata geçmeniz rica olunur."

Sağlık

Sessiz katil gözü vuruyor!

Sağlık

KALORİFERİ KISIN CİLDİNİZ GÜZELLEŞSİN

Sağlık

GENÇLERDE ANİ KALP ÖLÜMLERİNİ ÖNLEMENİN YOLLARI

Sağlık

KIŞ DEPRESYONUNA KARŞI 9 ETKİLİ ÖNERİ