Son Haberler

by COTTON'dan Karacabey Belediyespor'a destek

AK Parti Bursa teşkilatından Özkan'a ziyaret

Büyükşehirin 2018 yılı faaliyet raporuna onay

Uyku apnesinin sebebi burundaki duvar eğriliği olabilir

DİYETLER HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ

‘İlahi Aşk' ile huzur yolculuğu

Gönülleri ısıtacak kampanya

Ülkü Ocakları Karacabey İlçe Başkanlığı ”Haydi Karacabey Bir Evladımızı da Sen Isıt” sloganıyla anlamlı bir kampanya başlattı.

    Ülkü Ocakları Karacabey İlçe Başkanı Alper Karahan, Yunus Emre'nin 'Yaradılanı severiz Yaradandan ötürü' prensibiyle ilçe halkından kampanyaya destek istedi.
   Kampanyaya ilişkin yayımladığı basın bildirisinden Alper Karahan şunları söyledi; 
    "Çıktığımız bu yolda,siz değerli ve duyarlı Karacabey halkımızdan ihtiyaç sahipleri evlatlarımıza yardım eli uzatmanızı bekliyoruz.
      Hadis-i Şeriflerde buyuruluyor ki: Bazı kimseler, başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak,onlara yardımcı olmak için yaratılmıştır. İhtiyaç sahipleri bunlara başvurur. Bunlar için ahirette azap korkusu olmaz.
      Allahü teâlanın en sevdiği iş,elbise vererek veya yedirip içirerek yahut başka ihtiyacını karşılayarak bir mümini sevindirmek. Bu anlamda bizleri bekleyen ihtiyaç sahipleri olduğunu düşünerekten gelin birlik olalım birlikte Karacabey olalım.
      Katkıda bulunmak için kullanmadığınız eldiven, atkı-bere, mont, bot v.s giysilerinizi Ülkü Ocakları Karacabey İlçe Başkanlığı ile irtibata geçmeniz rica olunur."

Sağlık

Uyku apnesinin sebebi burundaki duvar eğriliği olabilir

Sağlık

DİYETLER HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ

Sağlık

EPİLEPSİ HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ!

Sağlık

Doğada Gözlerimizi Dinlendirme Zamanı