Son Haberler

Yemek hizmeti alınacaktır

Çöp konteyneri satın alınacaktır

Sabiha Gökçen Havalimanı Camii'nin yüzde 40'ı tamam

Orta yaş üzeri Facebook, genç kuşak Instagram kullanıyor

7.5, 7.4 ve 7.2 büyüklüğünde depremler bekleniyor

Çocuğunuzu 3 yaşından önce ekranlarla tanıştırmayın

Gözgeç’ten üretene tam destek

AK Parti Bursa Milletvekili, AK Parti Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Emine Yavuz Gözgeç, Bursa İhtisas Deri OSB'yi (BİDOSB) ziyaret ederek, OSB Yönetimi ve sektör temsilcileri ile bir araya geldi.

AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Bursa İhtisas Deri OSB'yi ziyaret etti. BİDOSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rıfat Aygüler ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Gözgeç, sektör temsilcileri ile buluştu. 

   Burada sanayicilere seslenen Gözgeç, 31 Mart yerel seçimlerinin önemine dikkat çekti. Her zaman olduğu gibi sahada halkla iç içe olduklarını vurgulayan Gözgeç, “Bursamız her yönüyle çok güzel bir şehir. Çeşitli potansiyelleri ile adeta bir cazibe merkezi olan Bursamız, aldığı göçlerle sürekli büyüyor. Sanayi, turizm, tarım gibi ekonomik potansiyellerinin yanı sıra tarihi ve doğal güzellikleri ile de ülkemizin gözde şehirlerinden olan Bursamızın bu hızlı büyümesi, beraberinde bazı sorunları da getiriyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Adayımız Sayın Alinur Aktaş, belediyecilikte çok tecrübeli bir isim ve büyükşehir belediye başkanlığına atanır atanmaz çok hızlı bir çalışma başlattı. Bursa'nın öncelikli sorunları neler, öncelikli atılması gereken somut adımlar hangileri? Bu konularla ilgili ilk günden bu yana çalışıyor ve bu sorunlarla ilgili projelerimizi hazırladık. Yanı sıra merkezi hükümetin desteği ile gerçekleştirilecek olan büyük projelerimizin de hep birlikte takipçisiyiz” dedi.
BU SEÇİMDEKİ BİR ZAYIFLAMA 7 HAZİRAN'DAKİ GİBİ BELİRSİZLİK OLUŞTURUR…
   AK Partili kadroların bu seçimlerden güçlü çıkmak zorunda olduklarının altını çizen Milletvekili Gözgeç, bu seçimin Türkiye'nin önünü daha da açacak olan yeni sistemin önemli bir mihenk taşı olduğunu belirtti. Emine Yavuz Gözgeç, “Bu sistemle birlikte koalisyonların önü kapatılarak, daha hızlı kararlar alınıp, daha hızlı uygulamaya geçilmesi sağlandı. Tabi ki bu yeni sistemde taşların yerine oturması gerekiyor.  Cumhurbaşkanlığımız bünyesinde belirli kurullar oluşturuldu. Bunlar politika üreten kurullar. Her alanda ayrı kurullar oluşturuldu ve bunlar politika üretip, çözümler sunmaya çalışan kurullar ve ülkemizin geleceği adına atılacak adımları hızlandırıyorlar. Anadolu, zor bir coğrafya, çok işimiz var. Yanıbaşımızda Suriye'de, Afrin'de, Münbiç'te terörle mücadele ediyoruz. Bir yandan da iç güçlerin ihanet girişimleri ile mücadele ederken, görüyorsunuz şu anda da açık bir ekonomik saldırı ile karşı karşıyayız. Biz 2002 yılından bu yana muhtıralar, darbe, kriz, kaos ortamı girişimleri gibi bir çok engellemelerle mücadele ediyoruz. İktidara geldiğimiz günden bu yana vesayet odaklarına karşın adımlar atıyoruz. Bizler yönetimde vesayet odaklarının değil, milletin merkezde olması için çabalıyoruz. 16 yıl, AK Parti için çok rahat geçmedi. Bu seçimler çok önemli. Biz önümüzdeki dört yılı rahat geçirip, milletimize daha büyük hizmetler yapmak istiyoruz. Bu seçimdeki küçük bir zayıflama aynı 7 Haziran'da olduğu gibi bir belirsizlik oluşturur. Bizim istikrarı ve saldırılara karşı sağlam adımlarımızı atmaya devam etmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.
BU BİZİM ORTAK GELECEĞİMİZ…
   Türkiye'nin birlik ve bütünlüğü, geleceği adına Milliyetçi Hareket Partisi ile bir ittifak kurduklarını, ortak noktada buluşarak çalışmalarını yürüttüklerini belirten Gözgeç, “Ancak muhalefet partileri bizler gibi ittifaklarını alenen değil, gizli kapılar ardından yürütüyor. Bu seçim bir beka meselesidir. Biz diyoruz ki,  karşımızdakiler terörden beslenenlerle, teröre destek verenlerle bir oluyorsa bu bir beka meselesidir. Elbette ki biz Türk, Kürt, Laz, Çerkez bir arada yaşıyoruz. Bizim Kürt Milletvekillerimiz de var. Ancak HDP ne yazık ki talimatı milletten değil, Kandil'den alıyor. Bizler siyaseti yeni nesillerimizin geleceği için yapıyoruz. Biz CHP seçmenine de, HDP seçmenine de sesleniyoruz. Çünkü bu gelecek hepimizin geleceğidir” dedi.

Sağlık

KABIZLIKTAN KURTULMANIN 10 YOLU

Sağlık

Böbrek taşlarına karşı lazerli çözüm

Sağlık

KAVUN HEM SERİNLETİYOR HEM DE TOK TUTUYOR

Sağlık

YAZ GRİBİNDEN KORUNMAK İÇİN 10 ALTIN KURAL