Son Haberler

by COTTON'dan Karacabey Belediyespor'a destek

AK Parti Bursa teşkilatından Özkan'a ziyaret

Büyükşehirin 2018 yılı faaliyet raporuna onay

Uyku apnesinin sebebi burundaki duvar eğriliği olabilir

DİYETLER HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ

‘İlahi Aşk' ile huzur yolculuğu

İYİ Parti’de Önen dönemi

Yaklaşan yerel seçimler öncesi yeni oluşum için İYİ Parti Karacabey ilçe Başkanlığı’na başarılı iş adamı Erkan Önen getirildi. Yeni ilçe başkanları için Bursa’da tanıtım toplantısı düzenlendi.

   Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi İYİ Parti, 17 ilçe başkanlarını önceki gün basına tanıttı. Bursa’da gerçekleştirilen tanıtım toplantısına İYİ Parti Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, Bursa İl Başkanı Yahya Bahadır, il yöneticileri ve partililer yoğun katılım sağladı.
     Tanıtım toplantısında konuşan İyi Parti Bursa İl Başkanı Yahya Bahadır, İyi Parti’nin umut vadeden tek parti olduğunu iddia etti. Yeni kurulmuş bir parti olarak girdikleri erken seçim şartlarında ciddi bir başarı elde ettiklerini ve TBMM’de 40 milletvekili ile grup kurarak temsil edildiklerini vurgulayan Bahadır; “Ülkemize yeni bir umut olarak kurulan ve henüz kuruluş aşamasında olduğu dönemde girdiği erken seçimde yüzde 10 ile Türkiye, yüzde 12,6 ile de Bursa seçmeninin oyunu alarak krizle boğuşan mazlum milletimizin umudu olduk. Genel seçimlerde adaylık nedeniyle ayrılan ve yaklaşan yerel seçimlerde adaylık düşünen teşkilat üyelerimizin yerine, il, ilçe ve mahalle örgütlerimizde güçlendirme ve yeniden yapılandırma sürecini başlatmış bulunmaktayız.” diye konuştu.
      Görevlendirilen 17 ilçe başkanlarının yeni yöneticilerini en geç 15 gün içinde belirleneceğini ifade eden İl Başkanı Yahya Bahadır; “Amacımız, yaklaşan yerel seçimlerde güçlü ve dinamik kadrolarla milletimizin ayağına giderek problemleri ve çözümlerini konuşmak. Halkımıza iyi belediyeciliği anlatmak ve seçimlerin yükselen partisi olarak milletimize iyi belediyecilik hizmetine kavuşturmaktır.” dedi.
      İYİ Parti Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu da konuşmasında, Türkiye’ye meydan okuyan bir parti olduklarını vurguladı. Yerel seçimlerde her hangi bir parti ile ittifak yapmalarının söz konusu olmadığının altını çizen Tatlıoğlu,  seçimlerde belediye başkan adaylarını ilçe yöneticilerinin belirleyeceğini ve onların teklifleri doğrultusunda hareket edeceklerini, birden fazla aday adayı olursa o ilçede halkın isteği doğrultusunda yola çıkacaklarını belirtti.
      17 ilçenin görevlendirilen başkanlarının basına tanıtım toplantısına Bursa Büyükşehir ve Karacabey Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Doğruoğlu ve İl Yöneticisi Hüsamettin Alp ile birlikte katılan yeni İlçe Başkanı Erkan Önen katıldı.
       17 ilçe başkanının teker teker  basına tanıtıldığı toplantıda kısa bir konuşma yapan Erken Önen; “Bu görev bana verildiği için teşekkür ediyor ve bayrağı en iyi şekilde taşıyacağımın sözünü veriyorum.” dedi.

Sağlık

Uyku apnesinin sebebi burundaki duvar eğriliği olabilir

Sağlık

DİYETLER HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ

Sağlık

EPİLEPSİ HAKKINDA DOĞRU SANILAN 10 YANLIŞ!

Sağlık

Doğada Gözlerimizi Dinlendirme Zamanı